PSC Networking z Robertem Kusy - Polish Success Centre
Mateusz Grzesiak Londyn
Recenzja szkolenia “Personal Branding” Mateusza Grzesiaka
December 16, 2016
CUDO – CUDA – CUDEŃKA, czy ona naprawde istnieją i czym są…..
January 5, 2017
Nazywam się Robert Kusy, urodziłem się w 1978 roku. W Londynie mieszkam od 15 Lat. Obecnie prowadzę w Londynie własną restaurację, Tatra, która jest wyróżniana w klasyfikacji najlepszych londyńskich restauracji przez magazyny i portale takie jak Time Out, Top Table oraz wiele innych. Ponadto, prowadzę również prestiżową firmę cateringową: www.robertkusy.com, która może pochwalić się doskonałą opinią, jak i doborową klientelą. Gotowałem między innymi dla Rodziny Królewskiej, Paula Webstera, Carol Spencer, Lukasa Podolskiego, Iana Towninga (Dickinson’s Real Deal) oraz wielu innych znanych osobistości. Wielu z moich klientów weszło do grona moich przyjaciół. Często z moich usług korzystają także polskie organizacje w Londynie, jak i Ambasada Polska.

Gotowanie jest moim hobby, które przerodziło się w zawód. Na wyspach staram się promować zarówno kuchnię, jak i produkty polskie, dlatego zawsze, przy okazji wystąpień telewizyjnych, radiowych czy festiwalach kulinarnych promuję wspaniałe polskie produkty, które cieszą zarówno oko jak i podniebienie.

W Wielkiej Brytanii miałem okazję występować w programach kulinarnych takich jak Big Breakfast oraz serii New British Kitchen w UKTV, gdzie z jurorem Masterchef Johnem Tarode, oraz z finalistą Celebrity Masterchef Hardeepem Singh Kohli, prezentowałem kuchnię polską. Ponadto, często występuję gościnnie w radio BBC, w którym przybliżam brytyjczykom smak polskiej kuchni, przykładem może być tutaj program w BBC London o polskich daniach i tradycjach wigilijnych, prowadzony w dzień Wigilii w 2011 roku.

W swojej dotychczasowej karierze miałem okazję współpracować z wieloma znanymi na świecie kucharzami, takimi jak Jean-Christophe Novelli, Michel Roux Jr.,Raymond Blanc, czy Silvena Rowe, której miałem okazję pomagać w przygotowaniu przepisów do książki nt. kuchni wschodnioeuropejskiej „Feasts”.

W 2008 roku, jako konsultant kulinarny pracowałem przy produkcji filmu Davida Cronenberga „Eastern Promises” (pl. „Wschodnie Obietnice”).

Obecnie, regularnie piszę artykuły kulinarne do „Dziennika Polskiego”, oraz innych polskich magazynów w Wielkiej Brytanii.

Podczas wielu lat prowadzenia biznesu w Londynie, miałem okazję nawiązać wiele cennych kontaktów zarówno ze znanymi i wpływowymi osobami, jak i prestiżowymi londyńskimi klubami, czy hotelami.

Harmonogram spotkania
 19.00 – rozpoczęcie spotkania i przywitanie uczestników.
20.00 – prezentacja “Polak potrafi”
20.30 – 60-sekundowe autoprezentacje osób, które wykupiły bilet Elevator Pitch
20.45 – 23.00 – networking.
 
Bilety Elevator Pitch, które umożliwią Ci krótką autoprezentacje tego, co oferujesz i czego lub kogo poszukujesz.
Spotkanie odbędzie się w ekskluzywnym members club Home House, gdzie obowiązuje dress code elegant (nie casual).
 
24 stycznia (wtorek), godz. 19.00
Home House
20 Portman Square W1H6LW Londyn (wejście od Gloucester Place, metro Bond Street)