Konferencja Biznesowa VANTIS - Polish Success Centre
CUDO – CUDA – CUDEŃKA, czy ona naprawde istnieją i czym są…..
January 5, 2017
Karmiczny wpływ na relacje, związki, miłość i duszę – część I
January 24, 2017

Screen Shot 2017-01-18 at 14.03.02W dniu 14 stycznia 2017 roku odbyła się Konferencja Biznesowa VantisVantis Holding oraz Polish Success Centre jako oficjalny partner na UK zorganizowali, pierwszą tego typu konferencje ściśle ukierunkowaną w stronę biznesu, rezultatów oraz efektywnej formy budowania networku, oraz relacji między ludzkich. Do tej pory PSC skupiało się głównie na inspiracji, motywacji oraz dostarczaniu narzedzi, które wspomagają wzrost osobisty, zarówno na poziomie mentalnym, jak i też duchowym. Połączenie sił Polish Success Centre z Vantis Holding spowoduje zwiększenie efektywności wśród ludzi poważnie zainteresowanych wprowadzaniem faktycznych zmian w swoje życie osobiste, a przede wszystkim biznesowe czy też karierę. Vantis jest jedyną firmą tego typu, dostarczająca wiedze swoim członkom z najwyższej półki, która jest bezpośrednio na organizowanych warsztatach aplikowana w życie i to jest co ich wyróżnia, ponieważ ludzie wracają do domu z wynikami, a nie tylko z teorią jak zazwyczaj bywa po szkoleniach. Vantis stworzył również biznesowy Vantisbook, platform łączących ludzi, którzy aktywnie budują rzeczywistość. Tutaj znajdziesz edukacje w kwestii 6 kluczowych kompetencji XXI wieku, najbardziej pożądanych na rynku, a dzięki kontaktom, narzędziom oraz do∆ściu do informacji możesz zbudować pozycję ekspercką i poznać praktyczne narzędzia, które rozwiną Twój potencjał biznesowy i osobisty. Reprezentują również jedną z najskuteczniejszych platform budowania relacji biznesowych i handlowych: Business Connect.

C0016.MP4.20_48_59_11.Still001Na pierwszej konferencji zgromadziło się 40 osób, z całej UK. Ludzi głównie reprezentujących mocne stabilne biznesy, jak i też te osoby, które chcą więcej od życia, mają pomysły i przede wszystkim chęci. Efektywne bloki szkoleniowe ubarwiły całe wydarzenie, gdzie podczas jednego z nich Krzysztof Hillar, mówca, trener wystąpień publicznych, przedsiębiorca, podzielił się swoją wiedzą z dziedziny leadershipu oraz występów publicznych, podkreślając, że rozmowa twarzą w twarz jest również swego rodzaju wystąpieniem, a w negocjacjach czy też w rozmowach o prace, jakże istotnym elementem uskuteczniającym efektywność. Marcin Juchniewicz, psycholog, mówca motywacyjny, coach, opowiadając swoją historię życiową, zwrócił uwagę na to, jak ważna w życiu każdego z nas jest współzależność – co też mogłoby się kłócić z dzisiejszym stwierdzeniem, że każdy dąży do niezależności. Wiekszość ludzi chce żyć lepiej, poprawić swoje warunki życia, niejednokrotnie uczęszczając na wszelkiego rodzaju szkolenia i seminaria – jednak nic z tym nie robią, żyjąc dosłownie w taki sam sposób, w jaki żyli rok czy dwa lata temu. Współzależność oparta o zaufanie jest drzwiami do obfitej przyszłości, jest czymś, co spowoduje, że „JA” będę mogł więcej dzięki „TOBIE” i na odwrót. Wiele osób się z tym przesłaniem zgodziło, a całe wydarzenie ozdobione dawką humoru, było efektywnym spędzeniem dnia w gronie ciekawych ludzi otwartych oraz działających. Wszystko zakończyło się bankietem, na którym już w kuluarach omawiane były następne strategie działania Vantis wraz z PSC w UK, jak i też dzieki networkingowi, poznaniu nowych osób, biznesów oraz możliwości. Jest to zdecydowanie projekt, którego jeszcze w UK nie było, projekt, który swoją skutecznością sam się broni, a wzrastająca społeczność Vantis Holding jest tego świetnym przykładem.

 

C0064.MP4.04_09_16_19.Still001„Zaczęliśmy budować most łączący Polskę i UK, pierwszy tego typu krok w celu usprawnienia wymiany kontaktów oraz informacji wśród przedsiębiorczej grupy naszych rodaków. Jest to potrzebne w dzisiejszych czasach, przede wszystkim tutaj w UK z uwagi na sytuacje ekonomiczną, zwłaszcza po BREXICIE, nie wiemy, co będzie za rok czy dwa lata w UK,    a Polska staje się coraz mocniejszym krajem w EU, dlatego projekt Vantis jest narzędziem dla tych, którzy chcą przygotować sobie miejsce w naszym kraju pod działania biznesowe z ludźmi, na którym można liczyć, którym możesz ufać i z którymi można budować nie tylko biznesu, ale dosłownie zmieniać rzeczywistość. Jeżeli nie podoba Ci się ekonomia, w której żyjesz, stwórz swoją – a Vantis jest platformą, która właśnie to robi, co w pełni potwierdza to środowisko ludzi związanych z tą platformą oraz ich rezultaty” – powiedział założyciel Polish Success Centre Krzysztof Jaworski.

Jest to dopiero początek, pierwszą na taką skale Konferencje mamy już za sobą, jednak przed nami jest ich wiele, tutaj w Londynie i być może w niedalekiej przyszłości również w innych miastach. Chcemy dzieki temu sprawić, aby efektywność Polaków wzrosła, aby zamiast gadania było działanie, ponieważ biznes lubi prędkość a najlepszym miernikiem prawdy, którą się posługujemy, jest skuteczność, powiedział Piotr Sołtys, założyciel Vantis Holding.

Wszystkie projekty w/w projekty zaczynają być w zasięgu ręki tutaj w UK, skupiając kluczowych Polaków, gdzie przy współpracy z  Polish Success Centre mogą osiągnąć zasięg globalny wśród Polonii na całym świecie.

Screen Shot 2017-01-06 at 18.16.26

Natomiast już w ten weekend w Krakowie, odbędzie się Gala Kongresowa Vantis skupiająca ponad 700 osób z całej Polski oraz wielu innych krajów EU. Będzie to weekend wypełniony niesamowitą energią oraz wyjątkowymi ludźmi, którzy wspólnie kształtują międzynarodową scenę biznesową. Będzie wiele nowości oraz nowych cennych informacji. Zdecydowanie jest to miejsce dla osób chcących poznać nowe trendy, nowe biznesy oraz ludzi i  środowisko, które uczy, rozwija i buduje.

Wiecej na:

http://bit.ly/2iIH71K