Obejrzyj spektakl w hołdzie wielkiej aktorce - Polish Success Centre
Najważniejsze przesłania z seminarium “Obudź swoją Duszę – Jak usłyszeć głos intuicji”
June 13, 2015
Kobieta Niezależna w UK – relacja ze szkolenia
June 27, 2015

kobieta-pracujaca-favIrena Kwiatkowska to jedna z najwybitniejszych polskich aktorek, w której hołdzie zostanie już 26 czerwca wystawiona w Londynie sztuka teatralna pt. „Kobieta Pracująca”.

Premiera przedstawienia połączona jest z uroczystym otwarciem nowej placówki artystycznej – Teatru Złotego Ułana, znajdującego się w White House, pałacu księcia Jana Żylińskiego.

Ten kabaretowo-biograficzny spektakl powstał z inicjatywy rodziny i przyjaciół artystki. W tytułową rolę wcieli się Renata Chmielewska – długoletnia aktorka sceny polonijnej w Londynie.

Misją Teatru Złoty Ułan jest szerzenie polskiej kultury, a także dobrego wizerunku Polaków zamieszkałych w Anglii, dlatego właśnie zdecydowaliśmy się wesprzeć ten projekt kulturalny.

Siedziba teatru – White House, biznesmena i filantropa księcia Jana Żylińskiego, który aktywnie broni dobrego imienia Polaków, manifestuje sukces i wiarę we własne możliwości – to drugi istotny powód, dla którego gorąco rekomendujemy Wam to wydarzenie.

Obejrzyjcie ten spektaklu również po to, by wesprzeć polską scenę artystyczną w Wielkiej Brytanii.

Środki ze sprzedaży biletów zostaną przeznaczone na cele charytatywne, na rzecz Domu Artysty Weterana Scen Polskich w Skolimowie oraz fundacji im. Ireny Kwiatkowskiej – Fik.

Więcej informacji na stronie: http://www.skiddle.com/whats-on/London/The-Golden-Horseman-Theatre/kobieta-pracujaca-26–17-pm-27–18pm-28-14-i-18pm-Door-open-17pm/12398183/

Data: 26, 27, 28 czerwca 2015
Miejsce: The White House London, Park View Road, Ealing, London W5 2JB