Kobieta Niezależna w UK – relacja ze szkolenia - Polish Success Centre
Obejrzyj spektakl w hołdzie wielkiej aktorce
June 15, 2015
Uruchamiamy spotkania networkingowe
June 29, 2015
Kobieta Niezależna to osoba, która jest w stanie realizować swoje wartości

Kobieta Niezależna to osoba, która jest w stanie realizować swoje wartości, tymi oto słowami Kamila Rowińska rozpoczęła swój całodniowy warsztat w Londynie dla głodnych sukcesu, chcących odmienić swoje życie Polek.

Kamila przez wielu uważana za nr 1 żeńskiego coachingu w Polsce, właścicielka Rowińska Business Coaching, mówca motywacyjny, trener, coach, autorka bestsellera „Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale” przyjechała specjalnie do Londynu, aby poprowadzić swoje flagowe szkolenie pt. „Kobieta Niezależna”.

11288976_1061363523892357_2710967097663680419_oPonad 150 Polek zebrało się w hotelu Hilton London Metropole po to, aby stać się Kobietą Niezależną, poznać tajniki kobiet sukcesu, przejąć ster swojego życia, zwiększyć swoją motywację, produktywność, wejść na swój własny Mount Everest i z odpowiedzialnością kreować własną rzeczywistość, pozostawiając za sobą bagaż ograniczających przekonań.

Czy zastanawiałaś się kiedyś, od czego zależy to, że niektóre kobiety mają wspaniałe życie rodzinne, udaną karierę zawodową, dobrze prosperujący biznes, miłość partnera, poczucie spełnienia, a inne są wciąż nieszczęśliwe i sfrustrowane swoim życiem?

Uczestniczki szkolenia chciały właśnie uzyskać odpowiedz na to pytanie. Szkolenie Kamili miało na celu również pomóc im uzyskać pewność siebie i wiarę we własne możliwości.

Każda kobieta zasługuje na życie pełne spełnienia, radości, uśmiechu i wolności. Kamila Rowińska kilka razy podkreśliła, że w byciu niezależną nie chodzi tylko o wolność finansową, ale także o niezależność umysłową i emocjonalną.

Kamila zwróciła uwagę na to, że będąc kobietami mamy możliwości, których nie mają mężczyźni i że możemy je wykorzystywać w drodze po sukces. Radziła, by skupić się na tym, co jest naszą mocną stroną, a nie na tym, czego nam brak. W trakcie szkolenia Kamila zdradziła wiele cennych wskazówek, co zrobić by dołączyć do grona kobiet sukcesu.

Atmosfera przerosła wszelkie nasze oczekiwania. To był niesamowicie inspirujący dzień. Dużo wartościowej wiedzy, konkretnych przykładów i taktyk, które od razu można zastosować.

Kamila już od pierwszych minut szkolenia dała się poznać jako bardzo autentyczna osoba, kobieta sukcesu, świetny szkoleniowiec posiadający dużą wiedzę i świetne, profesjonalne podejście.

11154899_1061368020558574_1433916246942202794_oNa pytanie: Kim jest Kamila Rowińska w Twoich oczach, uczestniczki odpowiadały:
Bardzo optymistyczna i pozytywna osoba;
Ma bardzo dużo potencjału i ten potencjał rozsiewa wokół siebie, co jest niesamowicie inspirujące;
Cokolwiek powie, to coś, co warto zapamiętać i czym warto kierować się w życiu;

Przez całe osiem godzin panowała niesamowita energia. Kamila zarażała potężną dawką motywacji, entuzjazmu i wiary w siebie. Uczestniczki miały okazję pracować indywidualnie i w grupach nad konkretnymi ćwiczeniami. Z łatwością można było zaobserwować 100 % zaangażowanie każdej uczestniczki.

Bez dwóch zdań, szkolenie Kamili Rowińskiej było też idealną okazją do networkingu, poznania interesujących osób, wspaniałej zabawy i co jest najbardziej istotne, do zagłębienie się we własne wnętrze i lepszego poznania samej siebie.

 

 

Dodatkowo, część zysków ze sprzedaży biletów oraz kwota zebrana od spóźnialskich przeznaczone zostały na pomoc Kasi Tarnowskiej, uczestniczce wcześniejszych warsztatów z Kamilą. Kasia po urodzeniu dziecka miała udar i teraz jest częściowo sparaliżowana. Zachęcamy gorąco do finansowego wsparcia jej leczenia, zostało jeszcze tylko 1,000 funtów do zebrania! Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj – http://www.gofundme.com/hqi880 .

 

 

 

 

 

Zapraszam na kolejny warsztat Kamili Rowińskiej Kobieta Asertywna w UK, który odbędzie się 21 listopada 2015 r. Więcej informacji dostępne na www.polishsuccesscentre.com/kobieta-asertywna

Monika Radomska