Uruchamiamy spotkania networkingowe - Polish Success Centre
Kobieta Niezależna w UK – relacja ze szkolenia
June 27, 2015
Spotkanie networkingowe PSC już 15 lipca!
July 8, 2015

Kochani, startujemy z cyklem spotkań networkingowych – PSC Networking, których celem jest wykorzystanie synergii osób będących sympatykami Polish Success Centre.

Jeśli chciałbyś uzyskać dostęp do inteligentnych i nastawionych na rozwój Polaków, uczyć się od nich, motywować i inspirować, wspólnie rozwijać firmę czy jakikolwiek inny projekt czy po prostu zaprzyjaźnić się, te wydarzenia są zdecydowanie dla Ciebie!

Nasze osobiste doświadczenia, decyzje, przekonania, wiedza i umiejętności są wypadkową otoczenia w którym przebywamy i które ciągle świadomie wybieramy. Warren Buffet, jeden z najlepszych inwestorów oraz najbogatszych ludzi na świecie powiedział kiedyś „Your network is your net worth”, co w tłumaczeniu na język polski oznacza: „Jesteś wart tyle, co towarzystwo, w którym się obracasz”.

W naszym pierwszym spotkaniu weźmie udział m.in. Wojciech Mach, ekspert z zakresu organizowania spotkań networkingowych dla Polaków działający w ramach Polish Networking in London. Dzięki jego pomocy nasze spotkania będą się odbywać w ekskluzywnych londyńskich klubach.

Pierwsze odbędzie się już w najbliższą środę 1 lipca br. w Tatra Restaurant, 24 Goldhawk Road, Shepherds Bush London W12 8DH. Wejście jest darmowe, należy jednak wcześniej zarezerwować miejsce wypełniając formularz poniżej. Ich liczba jest ograniczona.

Do zobaczenia w środę i udanego networkingu!

Adres:
Tatra Restaurant,
24 Goldhawk Road,
Shepherds Bush London W12 8DH.

Data i godzina:
1 lipca 2015, godz:19:00-22:00

  • Czy te spotkania badz inne networkingowe ciagle sie odbywaja?