Zapraszamy na networking w Londynie - Polish Success Centre
Nie, no stary, kto przyjdzie na spotkanie networkingowe
August 13, 2015
Rozwój osobisty w Wielkiej Brytanii – skąd się bierze zainteresowanie tym tematem
August 21, 2015

Nasze spotkania networkingowe organizowane w stolicy razem z Polish Networking in London zostały bardzo dobrze przyjęte, dlatego kolejne organizujemy już 26 sierpnia (środa).

Wsłuchiwaliśmy się w Wasze sugestie, w związku z tym nasze kolejne networkowanie będzie mieć trochę inną formułę – każdy z uczestników, który wyrazi taką chęć, będzie mógł w ciągu minuty przedstawić się i powiedzieć, jakiej usługi lub produktu szuka.

Aby jeszcze bardziej usprawnić poznawanie się i znajdywanie odpowiednich osób, na dzień przed spotkaniem otrzymasz emailem listę uczestników wraz z informacją, jakiego typu usługi oraz produkty mogą Ci zaoferować.

UWAGA – dla wszystkich, którzy zarezerwują miejsce na spotkaniu do 19 sierpnia mamy specjalną cenę, tylko £5, zamiast £10. Sala pomieści tylko 40 osób, dlatego sugerujemy wczesną rezerwację biletów.

A oto plan spotkania:

7pm – 8pm Networking

8 – 8.15pm – Przedstawienie się chętnych osób – 1 minuta dla każdego

8.15 – 11pm – Networking

Jak pewnie już słyszałeś – A simple hello could lead to a million things, dlatego zapisz sobie tę datę w kalendarzu i spędź z nami przyjemny, a co najważniejsze, rozwijający i inspirujący wieczór.

Kliknij link, aby zarezerwować  miejsce – http://bit.ly/1IR38Ce

Koniecznie weź ze sobą mnóstwo wizytówek, dobry humor i otwartość umysłu.

Spotykamy się ponownie w The Library Members Club, 112 St Martin’s Lane, London WC2N 4BD.

Najbliższa stacja metra to Covent Garden. Owocnego networkowania!