Zobacz nagranie webinaru Artura Sołtysa Moc orła - Polish Success Centre
“Polak potrafi” na lutowym PSC Networking w Londynie
January 25, 2016
Z diabelskim uśmieszkiem o naszych marzeniach
February 1, 2016

Chcesz zbudować mocnego i spójnego wewnętrznie siebie? Chcesz spojrzeć na swoje życie z zupełnie innej perspektywy i uzdrowić niekorzystne schematy swojego myślenia? Tymi tematami zajmował się Artur Sołtys podczas swojego ostatniego webinaru. Jeżeli nie miałeś okazji w nim uczestniczyć – teraz możesz zobaczyć nagranie z tego wydarzenia. 

Moc orła. Odkryj wizję, wzmocnij kreatywność, uwolnij się od ograniczeń to szkolenie online podczas, którego Artur zajmował się tym jak odnaleźć drogę życiową, na której będzie się spełnionym, jak przestać sabotować swoje poczynania i jak zbudować mocnego, spójnego wewnętrznie siebie. To tematy, do których warto wracać, byś miał pewność, że droga, którą idziesz jest właściwa i autentycznie Twoja.

Już w najbliższą sobotę, 30 stycznia, Artur poprowadzi w Londynie kameralne warsztaty Moc orła. Odkryj wizję, wzmocnij kreatywność, uwolnij się od ograniczeń.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak przenieść wiedzę Artura na grunt praktyczny i przez siedem godzin poćwiczyć nad swoim rozwojem, zapisz się na sobotnie warsztaty w Londynie,  przełam się i zacznij nowy, lepszy etap swojego życia >>> http://www.polishsuccesscentre.com/uwolnij-moc-umyslu/.