Networkujemy w Wiedniu! - Polish Success Centre
Odkryj w sobie Moc orła! Zapisz się na darmowy webinar Artura Sołtysa
January 14, 2016
“Polak potrafi” na lutowym PSC Networking w Londynie
January 25, 2016

Pierwsze spotkanie PSC Networking w Wiedniu już za nami. Po raz drugi w stolicy Austrii spotkamy się 26 stycznia, a 19 marca zapraszamy na… oficjalne otwarcie Polish Success Centre w Wiedniu :-). A jak wyglądał nasz pierwsze krok w Austrii?

PSC Networking w WiedniuPo wielu miesiącach przygotowań, 16 grudnia zorganizowaliśmy w jednym z wiedeńskich lokali nasze pierwsze spotkanie networkingowe w Austrii. Wiedeńska Polonia bardzo pozytywnie zareagowała na to wydarzenie  – co widać było nie tylko po frekwencji, ale też po dużej liczbie wiadomości od osób, które nie mogły przyjść akurat tego dnia, lecz deklarowały zainteresowanie kolejnymi spotkaniami PSC w Wiedniu.

Na początku wydarzenia prowadzący spotkanie Mateusz Płaszczyński przybliżył uczestnikom ideę PSC Networkingu oraz samej organizacji. Dzięki multimediom, uczestników przywitał tKrzysztof Jaworskiakże z Londynu założyciel Polish Success Centre Krzysztof Jaworski, który, niestety, nie mógł tego wieczoru przybyć do Wiednia. W kolejnej części spotkania uczestnicy poznawali się wzajemnie dzieląc się swoimi doświadczeniami, tym czym się zajmują i planami na przyszłość.

Spotkanie przebiegało w bardzo pozytywnej atmosferze i przerosło nasze oczekiwania. Pojawiło się wielu ciekawych Polaków z przeróżnych branży; od tak zwanej „budowlanki” przez przedsiębiorców, podróżników, lekarzy po graczy giełdowych. Wszyscy bardzo chwalili ideę takich spotkań i zapowiedzieli swój udział w następnych spotkaniach.

PSC Networking w WiedniuPoznałem tu bardzo ciekawych ludzi – przyznaje Kamil Jankowski, 25-letni przedsiębiorca, który mieszka w Wiedniu zaledwie od dwóch lat, a już prowadzi swoją firmę oferującą prace na wysokości z wykorzystaniem lin i sprzętu alpinistycznego. – Z niektórymi już wymieniłem się kontaktami. Fajnie, że są jeszcze osoby, które chcą od życia czegoś więcej. Jestem tutaj niedługo, ale spotykałem bardzo wielu Polaków, których ambicje kończyły się na tym, żeby napić się alkoholu w weekend. Ja nie chciałem tak żyć i postanowiłem otaczać się ludźmi, którzy mają pasje i ambicje. Takich ludzi spotkałem tutaj. 

Grudniowe spotkanie rozpoczęło cykl spotkań networkingowych z PSC w Wiedniu. Kolejne odbędzie się już 26 stycznia. Ale to dopiero początek… 19 marca nastąpi oficjalne otwarcie Polish Success Centre w Wiedniu! Już teraz zapraszamy wszystkich zainteresowanych!