Odkryj w sobie Moc orła! Zapisz się na darmowy webinar Artura Sołtysa - Polish Success Centre

Odkryj w sobie Moc orła! Zapisz się na darmowy webinar Artura Sołtysa

Sprawdź daty kolejnych spotkań PSC Networking
January 5, 2016
Networkujemy w Wiedniu!
January 20, 2016

Chcesz zbudować mocnego i spójnego wewnętrznie siebie? 19 stycznia o godz. 19.00 zapraszamy na bezpłatny webinar Artura Sołtysa – Moc orła. Odkryj wizję, wzmocnij kreatywność, uwolnij się od ograniczeń. 

Artur Sołtys to dyplomowany hipnoterapeuta kliniczny, absolwent Institute of Clinical Hypnosis w Londynie, energoterapeuta i nauczyciel medytacji. Swoje darmowe szkolenie online poprowadzi już we wtorek, 19 stycznia o godz. 19.00 czasu UK.

– Funkcjonujemy w różnych dziedzinach życia i nawet jeśli na przykład w małżeństwie idzie nam nieźle, to w pracy już się nie spełniamy, czujemy że stać nas na wiele więcej, a nie wiemy, jak rozpocząć proces zmian – mówi Artur. –Rzadko kiedy zdajemy sobie sprawę, jak bardzo ograniczyliśmy swoje możliwości, oddaliśmy kontrolę i poddaliśmy się dyktatowi nieuświadomionych przekonań. A przecież można nauczyć się, jak spojrzeć na sprawy z lotu ptaka, z zupełnie innej perspektywy, wznieść się ponad standardowe rozumienie i działanie – to nasza droga do wolności.

Jeśli chcesz żyć pełnią swojego życia, zapisz się na bezpłatne szkolenie online Artura >>> zapisuję się na webinar Artura

Podczas webinaru Moc orła dowiesz się:

– jak spojrzeć na sprawy ze świeżej perspektywy,

– co zrobić, żeby odnaleźć wizję,

– jak odnaleźć drogę życiową, na której będziemy spełnieni,

– jak przestać sabotować swoje poczynania,

– jak zidentyfikować i uzdrowić niekorzystne schematy myślenia,

– jak zbudować mocnego, spójnego wewnętrznie siebie.

Darmowe szkolenie online Artura Sołtysa Moc orła. Odkryj wizję, wzmocnij kreatywność, uwolnij się od ograniczeń – 19 stycznia, godz. 19.00 czasu UK.

Chcę skorzystać z wiedzy ArtuMoc orłara i zapisuję się na webinar.