Biznesmama, Open Culture Project i PSC zapraszają na networking - Polish Success Centre

Biznesmama, Open Culture Project i PSC zapraszają na networking

Zostań Kobietą Asertywną
July 23, 2015
Nie jesteś problemem do naprawienia, a CUDEM do odkrycia
July 24, 2015

29 lipca, w środę, w Manchesterze startujemy z cyklem spotkań networkingowych, których celem jest wykorzystanie synergii osób pragnących się rozwijać zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. – Biznesmama to społeczność niesamowitych kobiet, które łączą wspólne zainteresowania i które chcą razem działać. Do tej pory organizowałyśmy małe, lokalne eventy i spotkania mające na celu wzajemne wsparcie, ale mamy szersze plany, dlatego rozpoczęłyśmy współpracę z Polish Success Centre – komentuje Marlena Wawrzeńczak, współorganizatorka spotkania.

Cykl spotkań aktywnie wspiera organizacja Open Culture Project, której celem jest integracja i wsparcie Polaków w Wielkiej Brytanii. Wielu przedsiębiorczych, utalentowanych i ambitnych rodaków zamieszkuje Manchester i okolice, a spotkania kreatywnych, inteligentnych ludzi zawsze przynoszą korzyści. Rodzi się wiele nowych pomysłów i nawiązują się ciekawe relacje biznesowe i prywatne.
Dlatego, jeśli potrzebujecie inspiracji, wsparcia czy pomysłów, by zacząć realizować swoje projekty czy spełniać życiowe marzenia, nie może Was zabraknąć w środowy wieczór w Baltic Cellar.

Znajdźcie, a raczej zróbcie czas i dołączcie do nas!

Adres:

Baltic Cellar, 20 Lloyd Street, Manchester M2 5WA

Data i godzina:

29 lipca 2015, godz. 19:00 – 22.00

 

Wstęp jest darmowy, należy jednak wcześniej zarezerwować miejsce. Ich liczba jest ograniczona. Wejdź na http://www.eventbrite.co.uk/e/psc-networkingmanchester-tickets-17822348123, aby potwierdzić swoją obecność.