Proaktywność - 4 proste kroki do nowej rzeczywistości (Wiedeń) - Polish Success Centre

Proaktywność – 4 proste kroki do nowej rzeczywistości (Wiedeń)

Każdy z nas w życiu, niezależnie od tego czy jest wykształcony czy też nie, bogaty lub mniej, czy jest w związku lub nie – chce i pragnie swojego szczęścia, radości oraz spełnienia w każdym jego aspekcie. Wiemy, co jest dla nas złe, a jednak to robimy. Wiemy, co jest dobre (potrzebne), lecz tego nie robimy… Dlaczego ?

Dzieje się tak, ponieważ siedzi w nas coś, co blokuje przed tym co dobre, oraz kieruje nas w stronę tego, co niewłaściwe. Jest to EGO, z którym się rodzimy i później idziemy przez życie, często nie zdając sobie z tego sprawy jak mocny wpływ ONO na nas ma.
Po co więc zostaliśmy tak stworzeni ? Po co rodzimy się z czymś, co może nas dewastować?

A po to, aby umieć przejść z jednej strony na drugą, aby wyjść z cienia i stanąć w świetle mając wyzwanie, po którym jego osiągnięciu stajemy się lepszymi ludźmi.
Każdy z nas ma wyzwania, które produkują reakcje emocjonalne, które przejawiają się w nas fizycznie.
Formuła proaktywności da Ci narzędzia, dzięki którym zaczniesz zauważać, że to nie to co Cię spotyka na co dzień, a Twoja reakcja, a dokładniej – Twoje EGO, szarpie Tobą i Twoimi emocjami, paląc wszystko, co jest dookoła.

Dzięki tej formule przezwyciężysz samego siebie i złapiesz większy balans w życiu, co automatycznie zapromieniuje w każdym aspekcie Twojego bytu.

Jeżeli chcesz poznać proste sposoby na to, by odkryć nowego siebie i świadomie pokonywać wyzwania, jakie niesie Ci życie – 12 maja w Wiedniu zapraszamy Cię na seminarium Proaktywność – 4 proste kroki do nowej rzeczywistości >>> http://bit.ly/1TtL06e

Proaktywność – 4 proste kroki do nowej rzeczywistości
12 maja, godz. 19.30
LTM Tennis
Wehlistrasse 320
1020 Wiedeń