Otwarcie PSC w Wiedniu - Polish Success Centre
Moc jaguara na półtoragodzinnym nagraniu
February 29, 2016
Wiosenny PSC Networking
March 21, 2016

Po 5 latach działalności Polish Success Centre w Londynie poszerzamy teren swojej działalności. 19 marca otwieramy nasz oddział w Wiedniu!

WiedeńOtwarcie PSC w stolicy Austrii to pierwszy poważniejszy krok w stronę zupełnie nowych dla nas terenów. Obserwując Polaków w wielu krajach Europy i świata, można zauważyć, że idea wzajemnego wspierania się i motywowania do większych osiągnięć jest naszym rodakom po prostu potrzebna i coraz bardziej się sprawdza.

Po latach odosobnienia za sprawą seriali telewizyjnych, teleturniejów, filmów czy wiadomości, Polacy znacznie bardziej niż kiedyś odczuwają chęć wyjścia poza sferę swojej codzienności. Chcą poznawać nowych ludzi, nowe idee, nowe możliwości.

Dzięki zbudowaniu zaufania wśród Polaków w Wielkiej Brytanii, czujemy się w pełni gotowi, by zrobić pierwszy krok w Wiedniu. Podobny do tego, jaki uczyniliśmy pięć lat temu w Londynie.  Z pomocą Mateusza Płaszczyńskiego, doskonale rozumiejącego ideę PSC, w Wiedniu odbyły się już dwa spotkania networkingowe gromadzące dużą liczbę przedstawicieli miejscowej Polonii zainteresowanych takim typem spędzania wolnego czasu.

– Polacy w Wiedniu są niezwykle ciekawi oraz zainteresowani zrobieniem czegoś razem, dla wspólnego dobra – mówi Krzysztof Jaworski, założyciel PSC. – W końcu Polish Success Centre to nie tylko logo czy miejsce spotkań tworzone przez Team PSC. Polish Success Centre tworzy każdy uczestnik naszych wydarzeń. Bez nich PSC by nie istniało!

19 marca o godz. 18.30 Krzysztof Jaworski osobiście przywita nowych sympatyków PSC z Austrii na oficjalnym otwarciu Polish Sucess Centre, które odbędzie się w Enziana Hotel Vienna.  Po 45-minutowym  przemówieniu “Dlaczego warto”, goście będą mieli okazję, by wzajemnie się poznać i wymienić spostrzeżeniami. Ci, w których pozytywne wibracje utrzymają się najdłużej, będą mogli kontynuować miły wieczór w klubie podczas after party.

19 marca w Enziana Hotel Vienna czeka nas zdecydowanie pierwsze tego typu wydarzenie w historii Polonii w Wiedniu. Przed uczestnikami stoi niebywała okazja do poznania ciekawych ludzi, zawarcia znajomości oraz spojrzenia na siebie z innej perspektywy – perspektywy rozwoju oraz zauważenia i odkrycia w sobie tego, co najlepsze.

Zamów swój bilet na otwarcie PSC w Wiedniu. Pierwsze 30 osób, które zakupią bilet, otrzymają książkę-niespodziankę >>> http://bit.ly/1QGFw6j

Bilety można również zakupić przelewem na konto:

IBAN: AT74 1400 0050 1027 6103
BIC: BAWAATWW

W tytule przelewu należy wpisać swoje imię i nazwisko.
W przypadku pytań, jesteśmy do Waszej dyspozycji pod nr tel. 0043 660 26 28 270.