Obudź swoją Duszę - jak usłyszeć głos intuicji - Polish Success Centre

Obudź swoją Duszę – jak usłyszeć głos intuicji

Wielu z nas stawiło się już do biegu, jednak niewielu jeszcze stawiło się do życia. Wiemy już jak wyszkolić umysł i jak zaprogramować podświadomość. Niewiele jeszcze się mówi o tym jak połączyć to co potrafi umysł z tym czego pragnie dusza. Szkoli się nas na sukces mówiąc byśmy budowali relacje biznesowe jak i osobiste na podstawie tego co inni chcą i tego co się opłaca. Czyli uczy się nas by budować złoty pałac na fundamencie z piasku. A gdzie w tym wszystkim jesteśmy my? W każdym z nas drzemie boski geniusz. W każdym bez wyjątku! Jednak nie da się do niego dojść drogą cudzej prawdy i próbą manipulacji. Nie ważne, czy nazwiemy to duszą czy po prostu byciem sobą, każdy z nas zna te uczucie, kiedy idzie w zgodzie ze swoją naturą a kiedy idzie wbrew niej.

Klucz do naszej prawdy leży w zrozumieniu tego że MY NIE JESTEŚMY PROBLEMEM DO NAPRAWIENIA, A CUDEM DO ODKRYCIA. By odkryć ten cud potrzebne jest zaufanie do samego siebie, odnalezienie się we własnej ciszy oraz akceptacja tego że my a nie nikt inny jesteśmy tymi na których czekamy.

Gdy człowiek połączy się ze swoją duszą i nauczy słuchać głosu intuicji nie neguje innych, wręcz odwrotnie, na swojej drodze korzysta z każdej latarki, która oświeca mu drogę do domu, jednak już nigdy nie zapominając przy tym, że to on jest ten który tą latarkę niesie i bez niego ta droga by się nigdy nie odbyła.

Wielu z nas uwierzyło, że sukces i dusza nie idą w parze, że konieczny jest wybór jednej opcji, jednak nic nie mogło by być dalsze od prawdy. Dobrobyt to nasza prawdziwa natura. Wiele razy szukaliśmy go drogą zatracenia siebie w imię cudzych ideałów i wciąż coś nas w tym wspierało, dlaczego miało by być inaczej gdybyśmy nagle wybrali się w tą podróż drogą własnej prawdy?

Jedyne co nas od tego powstrzymuje to błędne przeświadczenia, które same w sobie nawet nie są nasze!

Na tym seminarium a dowiesz się:

  • jak żyć w połączeniu z duszą
  • jak sprawić by dusza i umysł kreowały twoje życie w jedności
  • jak poczuć się komfortowo w ciszy
  • jak usłyszeć głos intuicji
  • jak odzyskać zaufanie do samego siebie
  • jak wykreować własną medytację, własną wizualizację, własna praktykę duchową
  • jak połączyć biznes z duchowością i dojść do dobrobytu drogą prawdy
  • jak odkryć w sobie CUD, którym jesteś

ewEwelina Stępnicka - studiowała psychologię oraz neuronaukę w Nowym Jorku. Mieszkajac w USA pracowała w klinice psychiatrycznej specjalizując się w terapiach grupowych oraz pracowała w laboratorium neuronauki szukając leku na epilepsję dla dzieci z autyzmem.
W 2010 roku ciężka choroba oraz wypadek spowodowały że otworzyła się na bardziej alternatywne metody leczenia.
Na dziś dzień w pracy z ludźmi łączy każdy aspekt naszego istnienia: psychiczny, mentalny oraz duchowy. Przez ostatnie kilka lat Ewelina podróżuje po Stanach Zjednoczonych oraz Europie pracując indywidualnie jako terapeuta oraz motywacyjny speaker. W kontakcie z ludźmi pracuje nie tylko z ich psychiką ale również ciałem oraz duszą. W połączeniu z metodami psychologii tradycyjnej stosuje również praktyki alternatywne takie jak medytacja, taniec, śpiew oraz malarstwo. Jej najbardziej znane projekty to DRZEWO ŻYCIA oraz KOLEKTYWNY PROJEKT WDZIĘCZNOŚCI.

Adres:
Hilton London Metropole Hotel
225 Edgware Road
W2 1JU London
United Kingdom
Najbliższa stacja metra to Edgware Road. Miejsce szkolenia mieści się 5 minut od stacji metra.

Data i czas:
12 czerwca 2015,
19:30 – 22:00 (GMT)

Cena:
£15 – rejestracja online
£20 – w dniu wydarzenia, płatność gotówką

Istnieje możliwość kupna biletów grupowych w promocyjnej cenie dla grup powyżej 10 osób.