Druga odsłona PSC Networking w Wiedniu - Polish Success Centre
Co daje nam pewność siebie? – wywiad z Kamilą Rowińską
February 11, 2016
Moc jaguara z Arturem Sołtysem – darmowy webinar
February 15, 2016

Po bardzo udanym pierwszym spotkaniu networkingowym w Wiedniu, 26 stycznia na drugim wiedeńskim PSC Networking pojawiło się wiele nowych osób. W mgnieniu oka znalazły wspólny język z tymi, którzy byli także na pierwszym spotkaniu.

PSC Networking w WiedniuPo raz kolejny usłyszeliśmy niezwykle motywujące i miłe słowa o idei PSC oraz spotkań networkingowych. Podczas
wydarzenia okazało się, że wielu z uczestników już od dłuższego czasu interesuje się tematyką rozwoju osobistego i bierze udział w szkoleniach o tej tematyce. Jako ważne osoby w swoim rozwoju podawali także trenerów, którzy współpracują z PSC – m.in. Kamilę Rowińską, Mateusza Grzesiaka czy Jacka Walkiewicza. To daje nam poczucie, że organizacja, którą tworzymy jest potrzebna i bardzo dobrze spełni swoje zadania w Wiedniu, jak i w całej Austrii.

— Już od jakiegoś czasu myślałam o tym, aby w Wiedniu zorganizować szkolenia z rozwoju osobistego i zawodowego — mówi Barbara Kamińska-Szuba, pracująca w sprzedaży eksportowej i konsultingu na terenie Austrii i Polski, a prywatnie od wielu lat interesująca się rozwojem osobistym . — Uczestniczyłam w wielu tego typu szkoleniach w Polsce i w Austrii, m. in. w szkoleniach sprzedażowych oraz szkoleniach dla kobiet prowadzonych przez Kamilę Rowińską. To bardzo pomocne warsztaty obfitujące w wiele informacji, które od razu można wcielić w życie. Sama wyniosłam wiele z tych szkoleń i uważam, że ideę rozwoju osobistego i doskonalenia zawodowego należy promować wśród austriackiej Polonii.

Na kolejny PSC Networking w Wiedniu zapraszamy już 19 lutego! 

PSC Networking w WiedniuPSC Networking w Wiedniu