Bezpłatny webinar Artura Sołtysa już 13 października! - Polish Success Centre

Bezpłatny webinar Artura Sołtysa już 13 października!

Nowy webinar Adama Dębowskiego! Poznaj 5 głównych lęków, które Cię hamują
October 2, 2015
Prowadzisz firmę w UK? Sprawdź to wydarzenie
October 8, 2015

Jak uwierzyć w siebie i zacząć naprawdę żyć – to tytuł najnowszego szkolenia online Artura Sołtysa. 

Na webinarze dowiesz się w jaki sposób dotrzeć do wewnętrznej mądrości i uwolnić moc, która w Tobie drzemie.

Zajmiesz się również odkrywaniem przyczyn Twoich blokad i obniżonej samooceny oraz wskażemy Ci sposoby ich uzdrawiania, abyś w końcu mógł uwolnić się z więzów blokujących Cię przekonań!

Brak wiary w siebie wynika z niezrozumienia tego kim naprawdę jesteśmy i w jaki sposób wchodzimy w interakcje z otaczającą rzeczywistością. Przyczyną są trudne doświadczenia z przeszłości, najczęściej z dzieciństwa. Dlatego zbudowanie prawdziwej pewności siebie wynika z dotarcia do głębokiej wiedzy na temat swojej istoty, uzdrowienia blokujących Cię przekonań i otwarcia dostępu do pełnego potencjału swoich możliwości. Czerpanie poczucia wartości z wszelkich innych poziomów jest iluzoryczne i prędzej czy później rozpadnie się jak domek z kart.

Na głębokim poziomie wiara w siebie staje się tożsama z wiedzą, a to oznacza odkrywanie wewnętrznej mocy, o której Ci się wcześniej nawet nie śniło. Moc, która wypływa z nieskończonego źródła w Tobie pozwoli zasilić każde działanie, pokonać każdy problem i uwolnić się do pełni swoich możliwości.

Skorzystaj z szansy i zapisz się na bezpłatny webinar, 13 października, godz. 19.00 czasu UK >>> http://bit.ly/WebinarJakUwierzycWSiebie