Artur Sołtys - medytacje i wyciszenie pośród zgiełku Londynu

Artur Sołtys – medytacje i wyciszenia pośród zgiełku wielkiego miasta?

Wspieramy 366 Dni MOCy. Przyłączysz się?
October 19, 2015
Darmowe wideo coachingowe Mateusza Grzesiaka!
October 27, 2015

Czy można w jednym z największych miast Europy, pośród gwaru, hałasu i pośpiechu, prowadzić kameralne warsztaty, pełne medytacji, wyciszenia i spokojnego spoglądania w głąb siebie? 

Artur Sołtys idzie pod prąd i pośród nawału szkoleń motywacyjnych prowadzonych przez innych coachów sam zajmuje się wyciszaniem umysłu i spokojnym poszukiwaniem jego prawdziwego potencjału.

Ośmiogodzinne warsztaty z cyklu Uwolnij moc umysłu mają już swoich stałych orędowników, którzy w nawale codziennych obowiązków potrafią wyłączyć się na jeden weekendowy dzień, by pośród gry bębnów, medytacji i pełnego skupienia móc znaleźć w sobie blokady utrudniające pełną realizację, a następnie – za pomocą przedstawionych technik – docierają do wnętrza swojej wewnętrznej mocy.

Warsztaty Artura Sołtysa to przestrzeń dla osób poszukujących swojego własnego ja. Miejsce wyciszenia i wydobywania z siebie swojego prawdziwego potencjału, tak jak wskazuje nazwa cyklu – Uwolnij moc umysłu.

Temat przewodni najbliższego spotkania: Jak uwierzyć w siebie i zacząć naprawdę żyć.

Jeżeli chcesz:

  • odnaleźć prawdziwego, pełnego mocy i miłości siebie,
  • odzyskać radość w życiu codziennym,
  • odnaleźć swoją życiową drogę,
  • uwolnić się od lęku, niepokoju i niepewności,
  • poprawić relacje z innymi

spotkaj się z nami.

Pamiętaj, sobota – 24 października w godz. 10.00-18.00 w Londynie.  Przeczytaj więcej>>> http://www.polishsuccesscentre.com/uwolnij-moc-umyslu/