4 Żywioły – Poznaj swój prawdziwy Żywioł - Polish Success Centre

4 Żywioły – Poznaj swój prawdziwy Żywioł

Skorzystaj ze seminarium 4 Żywioły

– Poznaj swój prawdziwy Żywioł – Alina Wajda


Jesteś gotów odnaleźć swe prawdziwe Ja i zacząć żyć własnym życiem? Chcesz wreszcie porzucić gry i maski czy męczące kopiowanie innych?
Naszedł czas, byś poznał 4 Żywioły – Ogień, Ziemię, Powietrze i Wodę. W każdym z Żywiołów tak, jak o każdej porze roku, masz do czynienia z innym sposobem wyrażania życiowej energii.

  • Ogień to ruch, działanie i kreacja
  • Ziemia to materia, struktura i stabilność
  • Powietrze to komunikacja, intelekt i relacje międzyludzkie
  • Woda to stany emocjonalne, intuicja i wrażliwość

Te energie przenikają każdą część naszego życia reprezentując prawzorce – archetypowe energie. Każdy Żywioł niesie inne informacje i daje dostęp do obfitości swoich zasobów. Każdy człowiek jest kombinacją 4 Żywiołów, przy czym zazwyczaj jeden z nich wyraźnie dominuje nad pozostałymi. To on decyduje o najbardziej wyrazistych cechach naszego charakteru, sposobie komunikowania się, działania i odczuwania.

Dowiedz się, czym są 4 typy świadomości w ujęciu 4 Żywiołów i jak się przejawiają w Twoim życiu. Gdy nauczysz się korzystać z tych zasobów, odzyskasz wewnętrzną harmonię i kontrolę nad własnym życiem.

Kiedy określisz swój główny Żywioł zrozumiesz:

  • Swoje obecne położenie
  • Sposób funkcjonowania w życiu
  • Poznasz najgłębiej zakorzenione wzorce
  • Definiując lęki otworzysz sobie autentyczną ścieżkę do realizacji siebie
  • Rozwiniesz i w pełni wykorzystasz zasoby, z którymi przyszedłeś na świat

Jeśli nie poszerzasz wiedzy na swój temat i nie żyjesz w harmonii z dominującym Żywiołem, możesz zagubić się w gąszczu ról i masek przeżywając wewnętrzne dramaty. Bez wiedzy na ten temat nie da się osiągnąć zadowolenia czy pełnego sukcesu. Będziesz skazany na ciągłe powtarzanie tych samych błędów i nie zbudujesz szczęśliwych relacji. Zatem czas porzucić męczące role i fasady.

Czas dać sobie prawo do naturalnego przejawiania własnej tożsamości.

Alina Wajda

 

Alina Wajda – mentor, coach, inspirator, twórca, autorka szkoleń i warsztatów z obszaru rozwoju świadomości i budzenia indywidualnych potencjałów. Właścicielka firmy MENTOR, twórca Dynamicznej Matrycy Tworzenia®, zestawu 4 Żywioły – narzędzi do indywidualnej pracy nad osobistą zmianą. Przez 2 lata prowadziła pro bono projekt Alaya Park pomagając innym w rozwoju osobistym. Autorka wielu nieszablonowych rozwiązań w biznesie. Od 20 lat jej fascynacją są studia nad archetypami w ujęciu kosmobiologii i astrologii humanistycznej.

 

 

 

 

 

Data: 25 września 2015, godz. 19:30 – 21:30
Miejsce: hotel Hilton London Metropole

 

Wszystko zaczyna się od Ciebie.

Poznaj swój prawdziwy Żywioł!