Uwolnij moc umysłu - uzdrawianie relacji - Polish Success Centre

Serdecznie zapraszamy na warsztaty „Uzdrawianie relacji”

Na warsztatach:
⁃ Zrozumiesz w jaki sposób tworzysz swoją rzeczywistość i jak ją zmienić na lepszą,
⁃ nauczysz się świadomie tworzyć relacje,
⁃ zrozumiesz, dlaczego jesteś w życiu dokładnie tam gdzie jesteś i dowiesz się jak to zmienić,
⁃ uzdrowisz relację z samym sobą i otaczającym świtem,
⁃ dowiesz się, jak przyciągnąć odpowiedniego partnera,
⁃ nauczysz się przyciągać do swojego życia dobra materialne,
⁃ nauczysz się wychodzić z relacji, które Ci nie służą,
⁃ odzyskasz niezależność, którą warto utrzymywać w każdej relacji,
⁃ nauczysz się odpowiednich reakcji w problematycznych relacjach.

Pierwsze relacje
Relacje, które nawiązujemy z otoczeniem, a przede wszystkim z samym sobą determinują jakość naszego życia. Sposób w jaki podchodzimy do spraw i ludzi zapisywany jest już we wczesnym dzieciństwie. Pierwsza relacja, którą nawiązujemy już w trakcie życia prenatalnego, to relacja z matką. Tutaj zaczynamy też tworzyć relacje z samym sobą – na bardzo glębokim poziomie umysłu ustanawiane jest nasze poczucie własnej wartości, miłość własna, szacunek do siebie itp.Potem na tą relacje nabudowują się kolejne struktury. Przykładowo relacja córki z ojcem może wpływać w późniejszym życiu na przyszłe związki z mężczyznami itd. W innych zakresach tworzone są programy, które deteminują nasze relacje ze światem materii, np. podświadomy stosunek do pieniędzy kreuje naszą zdolność do ich przyciągania i zawiadywania nimi.

Relacje z otoczeniem
W trakcie życia tworzymy też tysiące różnych relacji, np. w szkole, pracy. Wiele z tych relacji jest dobrych (przyjemnych dla nas), wiele też trudnych, czasami toksycznych. Jeśli chcesz zapanować nad tym co się dzieje w twoim życiu należy wchodzić we wszelkie relacje świadomie. Ponieważ wszystkie relacje budowane są na relacji z samym sobą , najlepiej zacząć od pokochania i wzmocnienia siebie. Często w naszym życiu pojawiają się toksyczne osoby w postaci np. sąsiada, szefa, współpracownika. Na warsztatach nauczymy Cię jak sobie radzić w takich relacjach.

Relacje partnerskie
Ponieważ różne osoby i sytuacje przyciągane są do nas zgodnie z „oprogramowaniem” naszej podświadomości, poprzez naprawę świata wewnętrznego, naprawiamy też naszą „zewnętrzną” rzeczywistość. Wielu z nas pozostaje w związku z nieodpowiednim partnerem czy w pracy, która wcale nam nie służy. Dlatego na warsztatach popracujemy nad tym, jak takie relacje uzdrawiać lub w jaki sposób się z nich uwalniać. Porozmawiamy też o toksycznych związkach – jak zrozumieć co się z nami dzieje i jak się uwolnić. Niektórzy mają z kolei problem z przyciągnięciem partnera – to też jest wynik podświadomych programów, w trakcie zajęć popracujemy nad tym jak to zmienić.

 

Czas trwania warsztatów: od 10.00 do 18:00. W trakcie będzie kilka krótkich przerw.

Warsztat „Uwolnij moc umysłu” to cykliczne spotkania kilku jednodniowych warsztatów, które będą odbywały się w odstępach 1 -2 miesięcznych w Londynie (dokładne terminy będziemy ustalać z Wami na bieżąco). Każde zajęcia będą dotyczyły konkretnego tematu, a materiał przygotowany jest w ten sposób, że można dołączyć w dowolnym momencie. Oczywiście najkorzystniej jest uczestniczyć we wszystkich spotkaniach. Na warsztatach zajmujemy się nie tylko programowaniem umysłu, ale także szerszym kontekstem rzeczywistości, bez którego nie sposób zrozumieć, jak należy pracować z umysłem. Nauka autohipnozy i medytacji w trakcie warsztatów obejmuje także łączenie się z wyższą świadomością, co pozwala na uzyskanie niesamowitych efektów na każdej płaszczyźnie życia.

Artur Sołtys – dyplomowany hipnoterapeuta kliniczny, absolwent Institute of Clinical Hypnosis w Londynie, energoterapeuta i nauczyciel medytacji. W swojej pracy łączy podejście naukowe z elementami medycyny niekonwencjonalnej. Od lat praktykuje i uczy się u uzdrowicieli z całego świata, głównie z Ameryki Południowej, co pozwala mu przekazywać dalej mądrość i starożytną wiedzę, pochodzącą z różnych tradycji. Autor książki „Autohipnoza uzdrowi Twój umysł”.

Co ze sobą zabrać?
* Na warsztatach będziemy siedzieć na podłodze, a w czasie transu będzie możliwość położenia się. Dlatego weź ze sobą matę do jogi lub karimatę, koc (do przykrycia się) oraz poduszkę (do siedzenia lub pod głowę).
* Weź też ze sobą drugie śniadanie/lunch.
* Miej przy sobie coś do pisania.

Miejsce:
Do uzgodnienia

[SINGLEEVENT single_event_id="uwolnij-moc-umyslu-uzdrawianie-relacji-1-55380526a3e54"]
Uwaga: Płatność za pomocą PAYPAL. Potwierdzenie zostanie wysłane na email podany podczas rejestracji.

Na warsztatach:
⁃ uzdrowisz relację z samym sobą i otaczającym świtem,
⁃ dowiesz się, jak przyciągnąć odpowiedniego partnera,
⁃ nauczysz się przyciągać do swojego życia dobra materialne,
⁃ nauczysz się wychodzić z relacji, które Ci nie służą,