Master Sales - Polish Success Centre
 

"Sprzedaż, najważniejsza umiejętność przyszłości"Sprzedaż jest jedna z najbardziej poszukiwanych umiejętności na świecie i od dawna już wiadomo, że dzisiaj już każdy potrzebuje rozwijać kompetencje w tym kierunku.
Niezależnie od tego czy jesteś profesjonalnym sprzedawcą, pracujesz w innym zawodzie, czy jesteś właścicielem biznesu, z procesem sprzedażowym będziesz mieć do czynienia w każdym możliwym kontekście: klasyczne transakcje, „sprzedawanie” swojego pomysłu pracodawcy, prezentowanie swoim pracownikom wizji rozwoju firmy, aby chętnie ją realizowali. Nawet w środowisku czysto prywatnych relacji przyda Ci się umiejętność „sprzedania” nowych pomysłów, w które oni mają chętnie zainwestować swój czas.

Jeśli nie znasz materii sprzedaży, albo znasz podstawy, ale przestałeś je rozwijać, to bądź gotowy na to, że nawet pomimo ogromnej miłości do tego co robisz i najpiękniejszej intencji tego co masz innym do zaoferowania, możesz spotykać się z brakiem zainteresowania. Możesz stać się klasycznym przykładem kogoś kto ma świetne kompetencje, genialny pomysł i lepszą alternatywę od istniejącej i zero osób zainteresowanych.

Twój klient, druga strona, potrzebuje określonej formy kontaktu, aby zrozumieć, że to co im oferujesz ma wartość, za którą chętnie się odwdzięczą. Ludzie kochają kupować i kochają gdy sprzedawcy robią dobrą robotę i sprzedają im produkty i usługi, które im pomagają. Warunek jest jeden: trzeba to robić dobrze. I w tym pomoże Ci ta konferencja.
 
 

Jeżeli kiedykolwiek:

 • odczułeś chęć polepszenia swoich wyników i zwiększenia zarobków,
 • chwilowo straciłeś wiarę w swój produkt,
 • Twoja sprzedaż nie wzrosła mimo Twoich starań i kusiło Cię aby zrezygnować,
 • nie czułeś się pewnie podczas prezentacji produktu,
 • odczułeś, że temat jest wart rozwijania, ale zebrałeś się w sobie, aby zyskać wiedzę od ekspertów,


To zrób wszystko, aby znaleźć się na tej konferencji!

Szybko poradzisz sobie w powyższymi problemami, a ponadto zyskasz nowoczesną w materii sprzedażowej wiedzę:

 • Poznasz 8 najnowszych kluczowych trendów sprzedażowych, których nieznajomość będzie Cię kosztować pieniądze,
 • Zrozumiesz 4 cechy polskie, którymi najbardziej ograniczamy sobie rezultaty sprzedażowe,
 • Poznasz antidotum na 4 cechy polskie, dzięki którym przekroczyć swoje najśmielsze plany!
 • Poznasz zasady gry (Inner Game, Relations Game, Sales Game), aby Twój klient z zgodzie ze sobą kupował od Ciebie przez lata,
 • Wyjdziesz z zupełnie nowym zdrowym i spójnym nastawieniem do sztuki sprzedaży, aby w kolejnych transakcjach mogło się w pełni przejawić to, że im skuteczniejsza jest sprzedaż, tym większa jest pomoc, którą dajesz Klientowi i Środowisku w którym funkcjonuje!
 

Zaproszenie na szkolenie:

 
 

Zarezerwuj miejsce

kup1gkup2g


Jest trenerem rozwoju osobistego i coachem, uczącym ludzi świadomego myślenia i rozwiązywania problemów prywatnych i zawodowych. Do jego podopiecznych zaliczają się gwiazdy estrady, czołowi przedsiębiorcy i dziesiątki tysięcy osób z całego świata. Jest autorem 7 książek z zakresu psychologii sukcesu, zmiany i relacji, inteligencji emocjonalnej i mindfulness. Produkuje filmy i nagrania dotyczące rozwoju osobistego i wydaje je we własnej telewizji.

Doskonale zna zagadnienia związane z psychologią, postawami społecznymi, a wypracowane przez lata metody pracy sprawiają, że dzięki jego wsparciu wiele osób wprowadza dobre zmiany w swoim życiu.

Ukończył prawo, psychologię i studia doktoranckie z zarządzania. Szkoli międzynarodowo od blisko 10 lat w 5 językach, głównie na rynkach europejskim (Niemcy, Anglia, Irlandia, Włochy, Polska) i latynoskim (Meksyk, Brazylia, Kolumbia). W Polsce jest stałym gościem programów telewizyjnych i radiowych jako ekspert z zakresu psychologii. Skupia się na pomaganiu ludziom w osiągnięciu ich szczytowego potencjału poprzez dostarczanie najbardziej zaawansowanych narzędzi praktycznej psychologii, sprzedaży, personal brandingu, leadershipu, wystąpień publicznych, komunikacji i budowania strategii biznesowych. Poświęca długie tygodnie na własny rozwój w formie warsztatów i szkoleń, medytacji, pracy nad sobą i ze sobą.

Jest żonaty i głęboko zakochany w Ilianie Ramirez, z którą ma córkę Adrianę. Uwielbia kolumbijską kawę, dobre wina i podróżowanie do egzotycznych krajów. Jest szczęśliwy i spełniony, kreując takie życie, jakiego pragnie.

 

Dlaczego warto ze mną pracować?

 • Bartosz Pundyk
  Zajęcia z Mateuszem zaskoczyły mnie poziomem intensywności. Te 5 dni dało mi szersze spojrzenie na otaczającą mnie rzeczywistość - nie tylko w życiu biznesowym, ale również w prywatnym. Duży zastrzyk energii daje motywację do wprowadzania zmian i zaakceptowania siebie takim, jakim się jest, dzięki czemu bardzo szybko można zwiększyć poczucie własnej wartości. Dodatkowo, duża grupa uczestników pozwala na owocny networking i wymianę doświadczeń. Z przyjemnością skorzystam ponownie z proponowanych przez firmę Mateusza szkoleń.
  Bartosz Pundyk
 • Piotr Szymerski
  Myślę, że szkolenie Master Sales jest doskonałą inwestycją. Podczas trwania szkolenia przeprowadzane są różnego rodzaju ćwiczenia, podczas których otrzymasz niezwykle wartościowy feedback. Uczestnicy otwarcie komunikują swoje wzajemne oczekiwania podczas zaplanowanych scenek. Dlatego ta informacja zwrotna jest tak wartościowa. To wszystko poprzedza wyjątkowego rodzaju wiedza teoretyczna.
  Piotr Szymerski
 • Łukasz Zapała
  Szkolenie bardzo konkretne. Dużo wiedzy, narzędzi i case’ów. Dużym plusem jest prowadzenie go przez dwóch trenerów, to dało mi szersze spojrzenie na temat sprzedaży. Przy czym obie perspektywy są równie ciekawe i efektywne
  Łukasz Zapała
 • Marcel Orłowski
  Wyjątkowe szkolenie, które w klarowny i prosty sposób rozwiewa mity odnośnie sprzedaży B2B i B2C. Wiedza, którą zdobyłem zmieniła mój pogląd na proces sprzedaży i zmotywowała do działania w sferach, w których nie czułem się pewnie. Polecam.
  Marcel Orłowski
 • Oskar Kazibudzki
  Przyjechałem na to szkolenie żeby poprawić swoje umiejętności sprzedażowe oraz poznać nowe techniki. Sam zarówno zajmuje się aktywną sprzedażą jak i szkolę grupy sprzedażowe. Polecam to szkolenie zarówno profesjonalnym sprzedawcom jak i osobom dopiero zaczynającym swoją przygodę ze światem sprzedaży.
  Oskar Kazibudzki
 • Michał Dróżdż
  Absolutnie praktyczna, wyselekcjonowana i rewelacyjnie podana wiedza. Jeżeli ktokolwiek myśli poważnie o byciu profesjonalnym, i skutecznym sprzedawcą bez względu na branżę, powinien pojawić się na tym wyjątkowym szkoleniu. Po raz kolejny, wyjeżdżam ze szkolenia z wiedzą, z praktyką, motywacją i mega odwagą. Absolutnie świetny poziom. Polecam i zdecydowanie rekomenduję.
  Michał Dróżdż
 • Bartłomiej Kuczer
  Świeże ludzkie spojrzenie na proces „sprzedaży”. Sporo ciekawych technik i sposobów na zmianę nastawienia swojego jak i klienta.
  Bartłomiej Kuczer
Do szkolenia pozostało:

00

dni


00

godzin


00

minut


00

sekund


Nie czekaj kup bilet

 
 

Formularz zakupu

Szczegółowe informacje

ADRES Hilton London Metropole Hotel
225 Edgware Road
W2 1JU London
United Kingdom
DATA I CZAS 21 maja 2016
9:45 - 16:30
16:40 - 17:40 moduł VIP
REJESTRACJA Każda osoba musi zarejestrować się przed szkoleniem.
Rozpoczęcie rejestracji godzina 9:00.
Prosimy o wczesne przybycie aby usprawnić proces rejestracji.
BILETY Cena biletu do końca marca: Normalny: £177, VIP: £397
Cena biletu w kwietniu: Normalny: £247, VIP: £497
Cena biletu w maju: Normalny: £297, VIP: £497

Otrzymasz swój e-bilet emailem podanym podczas rejestracji. Prosimy o wydrukowanie biletu i okazanie go przy rejestracji.
Jeśli nie otrzymałeś swojego biletu napisz do nas bilet@polishsuccesscentre.com

Miejsce szkolenia

 • Hotel Hilton
  London Metropole

  225 Edgware Rd,
  London W2 1JU,
 

Partnerzy