Kobieta Asertywna w UK - Polish Success Centre

Ludzie traktują Cię tak, jak ich przyzwyczaiszCzy masz wrażenie, że wykonujesz więcej pracy niż inne osoby w Twoim otoczeniu? Wszyscy chętnie proszą Cię o wykonanie tzw. „brudnej roboty” (np. drobnej przysługi) i wiedzą, że im nie odmówisz? Prawdopodobnie przyzwyczaiłeś/przyzwyczaiłaś ich do tego i nie wiesz, jak to teraz zmienić. Najpewniej postawiłeś/postawiłaś swoje potrzeby niżej, niż potrzeby innych ludzi – Twojej rodziny, znajomych i kolegów z pracy.

„Na wszelki wypadek nic nie powiem, nie ma sensu się wychylać. Każdy ma prawo do własnego zdania, ale nie każdy musi je wygłaszać” – czy zdarza Ci się czasem tak pomyśleć w sytuacjach, gdy ktoś obraża Twoje poglądy lub wartości?

Wyobraź sobie, jak dobrze czułbyś/czułabyś się w swojej skórze, gdybyś potrafił/potrafiła stawiać granice.

Ile czasu zaoszczędziłbyś/zaoszczędziłabyś, gdybyś nauczył/nauczyła się odmawiać ludziom, którzy chcą się z Tobą spotkać, a Ty wiesz, że dla Ciebie to spotkanie jest tylko stratą czasu, jednak boisz się dać sobie prawo do dysponowania swoim własnym czasem?

Wiele osób mylnie zakłada, że asertywność to jedynie umiejętność mówienia „nie”. Asertywność to szereg zachowań, mających na celu szczere wyrażanie swoich uczuć, bez intencji ranienia innych osób.

Pomyśl tylko, jak bardzo zmieniłaby się również Twoja biznesowa efektywność, gdybyś nauczył/nauczyła się stawiać granice.Jak bardzo wzrosłaby sprzedaż zespołów handlowych, gdyby dały swoim potencjalnym klientom prawo do odmowy? Dziś, ponieważ tego nie robią, w ogóle nie składają niektórym propozycji zakupu!

Asertywność w miejscu pracy.

Wg raportu CBOS* blisko co czwarty zatrudniony (24%) deklaruje, że w jego miejscu pracy zdarzały się przypadki szykanowania przez przełożonych, a prawie co piąty (17%) mówi o szykanach ze strony koleżanek lub kolegów. W sumie 28% zatrudnionych przyznaje, że w ich miejscu pracy pracownicy byli szykanowani przez przełożonych lub innych współpracowników, w tym 8% mówi o częstym występowaniu tego typu zachowań.

Według niniejszego raportu, główne przyczyny takiego traktowania leżą w niskiej samoocenie, braku poczucia bezpieczeństwa, lęku i braku asertywności.
* CBOS NR 109/2014 „Szykany w miejscu pracy”

Pomyśl teraz, że jedną z tych osób jest Twoje dziecko…

Ile jest dla Ciebie warte to, że Twoje dziecko będzie asertywne w przyszłości?


Niektórzy rodzice starają się wpoić dzieciom pewne zachowania poprzez mówienie o tym, co jest postępowaniem dobrym, a co złym. Tłumaczą im, jak ważna jest wytrwałość i konsekwencja. Sami jednak, choć cały czas mówią o zdrowym trybie życia, wciąż palą papierosy, a uprawianie sportu kończy się bardzo szybko.

Chcą, by ich dziecko było pewne siebie i dobrze dogadywało się z otoczeniem, ale na pytanie „Tatusiu, czy jesteś zdenerwowany?” wykrzykują „Nie jestem!”. Marne są ich starania, ponieważ dziecko uczy się przede wszystkim przez obserwację zachowań i emocji, a nie dzięki wygłaszanym „mądrościom” swoich rodziców. Pomyśl, jak wiele zyska Twoje dziecko dzięki temu, że Ty nauczysz się rozmawiać z nim w asertywny, pełen szacunku do siebie i innych sposób. Czy chcesz, aby Twoje dziecko było szanowane zarówno przez kolegów, jak i w pracy? Zacznij od siebie.

Co by było, gdybyś miał/miała gotowy, przejrzysty i wcześniej przygotowany schemat komunikacji asertywnej w momencie, gdy ktoś próbuje naruszyć Twoje granice?

ZAREZERWUJ MIEJSCE DLA SIEBIE!
KUP BILET

Trening Zachowań Asertywnych
poprowadzi Kamila Rowińska – konkretna, zdecydowana i profesjonalna trenerka


Właścicielka Rowińska Business Coaching, master facilitator, trener, coach. Autorka i współautorka pięciu książek o tematyce coachingowej i biznesowej. Absolwentka Politechniki Śląskiej – kierunku Zarządzanie Przedsiębiorstwem oraz Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej i Laboratorium Psychoedukacji, gdzie ukończyła Coaching. Uczyła się od takich autorytetów jak: Anthony Robbins, T. Harv Eker, Blair Singer, Mac Attram, Alex Mandossian, Joel Roberts, Brian Tracy, Tom Wheelwright, Mack Newton.

Przez 13 lat z spektakularnymi sukcesami budowała zespół sprzedażowy dla firmy Oriflame Sweden. Zarządzała zespołem 3500 osób.
Trudne doświadczenia osobiste, związane ze śmiercią bliskich osób oraz diagnozą ośmiu guzów piersi, okazały się czynnikiem transformacyjnym w życiu Kamili. Spowodowały, iż po 13 latach współpracy z koncernem kosmetycznym zdecydowała się założyć Rowińska Business Coaching i skoncentrować się na pomaganiu innym w dokonywaniu pozytywnych zmian w życiu. Od tego czasu przeprowadziła setki szkoleń, a podczas sesji caochingowych pomogła tysiącom osób uwolnić swój potencjał, odnaleźć motywację, zwiększyć pewność siebie, samodyscyplinę i ukształtować umiejętności przywódcze. Współpracuje zarówno z osobami prywatnymi jak i przedsiębiorcami.
Działalności trenerskiej Kamili przyświeca motto: „Nawet jeśli Ty nie wierzysz w siebie wystarczająco mocno pamiętaj, że ja w Ciebie wierzę. Wierzę w Ciebie i Twoje możliwości”.

Kamila Rowińska jest aktywna społecznie jako Ambasadorka Akademii Przyszłości, organizacji wspierającej dzieci oraz Ambasadorka Przedsiębiorczości Kobiet. Prywatnie otaczają ją wspaniali mężczyźni; mąż Rafał oraz synowie Olaf i Bruno. Na co dzień mieszka w Brukseli. Ze względu na troskę o swój balans pomiędzy rodziną a biznesem swoje działania biznesowe koncentruje głównie na Polsce, Anglii i Belgii.

Na Treningu Zachowań Asertywnych dowiesz się, jak:

 • Zacząć budować relacje oparte na szczerości i prawdzie
 • Szczerze i bez ranienia innych wyrażać swoje odczucia i emocje
 • Przyjmować krytykę
 • Zacząć prosić innych o pomoc
 • Dawać sobie prawo do bycia sobą, bez strachu przed ocenę innych
 • Zacząć żyć tak, jak Ty tego pragniesz, a nie tak, jak pragną inni
 • Zaoszczędzić swój czas poprzez spotykanie się wyłącznie z wartościowymi ludźmi
 • Zacząć przyciągać ludzi swoją siłą i autorytetem, a nie odpychać ich zbyt dużą nachalnością
 • Nauczyć swoje dzieci stawiania granic oraz szanowania siebie i Ciebie
 • Komunikować się z życiowym partnerem w sytuacjach konfliktowych, aby nie ranić się wzajemnie

Obejrzyj video, w którym Kamila Rowińska mówi o kobiecej niezależności, asertywności i sukcesie.

AGENDA SPOTKANIA

Szkolenie rozpoczyna się o godz. 11.00, a kończy pomiędzy 17.00 – 17.30 w zależności od czasu, który przeznaczony zostanie na ćwiczenia. W każdej grupie czas jest inny. Niezwykle ważne jest, żebyś został/została do samego końca. Proponujemy zorganizować wyjazd tak, żeby swobodnie i bez pośpiechu wyjść ze szkolenia po jego zakończeniu.
11:00 - 12.00 moduł 1
12.00 - 12.20 przerwa
12:20 - 14.00 modul 2
14;00 - 14:45 lunch
14:45 - 15:45 moduł 3
15-45 - 16:00 przerwa
16:00 - 17:00 moduł 4

W skład ceny wchodzą:
– udział w szkoleniu;
– zeszyt ćwiczeń.
Przerwy kawowe, wyżywienie, nocleg, dojazd na szkolenie pozostają w zakresie uczestnika szkolenia.

Do szkolenia pozostało

00

dni


00

godzin


00

minut


00

sekund


KUP BILET JESZCZE W PROMOCYJNEJ CENIECERTYFIKATCertyfikat ze szkolenia Kamili Rowińskiej jest prestiżowy. Nie jest wydawany wyłącznie za uczestnictwo w szkoleniu. Wysyłany jest kilka tygodni po szkoleniu uczestnikom, którzy wykonają dodatkowo określone zadanie.

"Nawet jeśli Ty nie wierzysz w siebie wystarczająco mocno pamiętaj, że ja w Ciebie wierzę.
Wierzę w Ciebie i Twoje możliwości".

- Kamila Rowińska

Barbara Dzięcioł

właściciel firmy, menadżer Colway


Polecam szkolenia Kamili wszystkim, którzy lubią konkrety. Kamila jest dla mnie wzorem osoby bardzo solidnej i wymagającej. Jestem pod wielkim wrażeniem Jej osobowości i podziwiam Ja w roli żony, matki i szkoleniowca.

Małgorzata Morkisz

przedsiębiorca


Kamila Rowińska – konkretna, zdecydowana, profesjonalna w każdym calu. To Kobieta, która z całą pewnością wie, dokąd zmierza. To jest trener, który nie głaszcze po głowie, który nie stara się, aby wszyscy go lubili i była wyłącznie fajna, zabawowa atmosfera na sali szkoleniowej. Na to jest czas „po”. A „po” to ciepła, niezwykle otwarta kobieta. Uważna, wrażliwa, rozumiejąca. To trener, który wie, co mówi. Który wyciśnie z grupy maksimum możliwości. Nie ma, że boli. Jest konkret i nastawienie na ostre „zasuwanie”. I ona to mówi wprost. Kamila to Prawdziwa Kobieta Sukcesu. Praktyk.

SYSTEM SPRZEDAŻY BILETÓW

Bilet normalny

 • Bilet normalny
 • Materiały szkoleniowe

Bilet VIP

 • Bilet VIP
 • Miejsce w pierwszych rzędach przy scenie
 • Priorytetowa rejestracja
 • Lunch z Kamila Rowińską i VIP
 • Materiały szkoleniowe
ADRES Hilton London Metropole Hotel
225 Edgware Road
W2 1JU London
United Kingdom
DATA I CZAS 21 listopada 2015
11:00 - 17:00
REJESTRACJA Każda osoba musi zarejestrować się przed szkoleniem.
Rozpoczęcie rejestracji godzina 9:30.
Prosimy o wczesne przybycie aby usprawnić proces rejestracji.
BILETY Otrzymasz swój e-bilet emailem podanym podczas rejestracji.
Prosimy o wydrukowanie biletu i okazanie go przy rejestracji.

Jeśli nie otrzymałeś swojego biletu napisz do nas bilet@polishsuccesscentre.com