Change Value Process Internal - Polish Success Centre

DOKONAJ ZMIAN W ŻYCIU - CHANGE VALUE PROCESS INTERNAL

MAŁA INWESTYCJA, DUŻE ZYSKI

Change Value Process to filozofia i metodologia skutecznej zmiany. CVP pomoże Ci uporać się ze swoimi wyzwaniami i osiągnąć precyzyjne, wymierne cele, które sobie postawisz. To praktyczna psychologia, która znacząco poprawi jakość Twojego życia prywatnego i zawodowego. Jest ona ukierunkowana na rozwój miękkich kompetencji managerskich oraz przywódczych.

Jeśli jesteś pracownikiem, CVP pomoże Ci dużo łatwiej, ze spokojem oraz pewnością siebie radzić ze swoimi wyzwaniami i stać się liderem, co otworzy drogę do awansu na wyższe stanowiska. Staniesz się pracownikiem, którego rozsądni pracodawcy sami będą chcieli awansować. Jeśli nie, to z łatwością znajdziesz nową pracę w firmie, gdzie docenią Twoje nowe postawy, cechy i umiejętności, które w sobie rozwiniesz.

Jeśli jesteś przedsiębiorcą lub zajmujesz stanowisko kierownicze, to dzięki CVP uwolnisz się od szeregu problemów ze swoimi podwładnymi oraz zyskasz wewnętrzny spokój i uporządkowanie w chaosie problemów i wyzwań. Zyskasz poczucie, że mimo wszystko wiesz co jest ważne, na czym się koncentrować i jesteś w stanie to wszystko "ogarnąć".

Nauczysz się także, jak radzić sobie z konfliktami między pracownikami, gdy są zacietrzewieni, krytykują się i ze sobą walczą, z próbami udowadniania sobie czegoś nawzajem. Będziesz wiedział, jak radzić sobie, gdy pracownicy mają ograniczone myślenie lub kurczowo "trzymają się swoich stołków" i "kombinują" zamiast wyłożyć wszystkie karty na stół, aby otwarcie i szczerze szukać najlepszych rozwiązań.

 
Przedsiębiorcy bardzo często patrzą na inwestycje jedynie przez pryzmat finansów, pomijając tak istotny aspekt, jakim jest psychologia. Wielu nie zdaje sobie sprawy, że nawet stosunkowo niewielki nakład pracy nad tym obszarem rozwoju, może przynieść im wymierne korzyści i pomóc w odniesieniu sukcesu.

Adam Dębowski dla Forbes

CZEGO NAUCZYSZ SIĘ NA CVPI:

 • Jak zacząć budować w sobie silnego człowieka, który osiąga swoje cele, pomimo przeszkód, barier i ograniczeń
 • Jak pokonywać strach i wytrzymać presję, by przejąć kontrolę nad swoim życiem, karierą, celami i marzeniami
 • Jak wyzwalać i utrzymywać wysoki poziom energii, aby nie wypalać się w pracy
 • Dowiesz się, jak pracować ze swoją psychiką, aby zachować wewnętrzny spokój w obliczu trudnych sytuacji i decyzji

Poznasz konkretne narzędzia do radzenia sobie i lokalizowania lęku przed zmianą. Aby osiągnąć więcej, zrozum jakie są Twoje kluczowe cechy i kompetencje!

Dowiedz się, jak nie będąc z rodziny biznesowej, nie mając wykształcenia ekonomicznego, budować w sobie człowieka, który osiąga swoje cele, pomimo przeszkód, barier i ograniczeń, czyli lidera w biznesie.

Przygotuj się do zmian - CVP Internal

trailer szkolenia Adama

Zarezerwuj miejsce

kup1kup2

PSYCHOLOGIA TO AŻ 85% SUKCESU FINANSOWEGO!

Według Carnegie Institute Of Technology (amerykański odpowiednik politechniki) aż: 85% Twojego sukcesu finansowego wynika z Twojej osobowości i umiejętności komunikowania się, negocjowania oraz bycia liderem. Zaskakujące jest, że tylko 15% Twojego finansowego sukcesu jest zasługą wiedzy technicznej.

Podczas cyklu CVP koncentrujemy się na rozwoju właśnie tych cech Twojej osobowości oraz kompetencji miękkich, które mają kluczowe znaczenie w pracy i biznesie.

POKONAJ OPÓR I LĘK ALBO SIĘ PODDAJ

W CVP nakreśliłem 3 główne powody, dla których stoimy w miejscu i/lub kręcimy się w kółko. Nie umiemy:

 • OPÓR: poradzić sobie z wewnętrznym oporem (lękiem, obawą),
 • ZMIANA: dokonać zmian w swoich cechach,
 • SKUTECZNOŚĆ: lub brakuje nam konkretnych umiejętności.

CVP Internal to pierwsze szkolenie w cyklu zmiany. Podczas niego nauczysz się jak radzić sobie z własnym stresem, lękami i obawami oraz poznasz i zaczniesz rozwijać kluczowe DLA CIEBIE cechy i kompetencje, które powinieneś w sobie wypracować, aby osiągnąć wymarzony sukces.

ZBUDUJ OSOBOWOŚĆ LIDERA DZIĘKI CVP INTERNAL

Biznes, jak nigdy, potrzebuje liderów. Podziwiamy takich ludzi jak Steve Jobs, Elon Musk czy Richard Branson właśnie za odwagę w realizacji własnych wizji oraz odważne myślenie. To jest dokładnie to, czego potrzebuje dziś biznes! Biznes desperacko poszukuje liderów stąd np. powstawanie rozlicznych akceleratorów biznesowych.
W XXI wieku innowacji nie tworzą już samotne wilki, ale liderzy, którzy potrafią odważnie i zdecydowanie marzyć oraz działać, którzy potrafią zjednoczyć, zaangażować i poprowadzić za sobą ludzi.
Dlatego, jeśli nie poznasz czym jest:

 • odwaga,
 • szybkość podejmowania decyzji,
 • wytrzymanie presji,
 • branie odpowiedzialności,
 • wewnętrzna siła oraz siła spokoju w biznesie,

...niestety, albo ciężko będzie Ci zajść wysoko, albo dążąc do celu, szybko wypalisz się.
Na szkoleniu CVP Internal dowiesz się, jak wypracowywać te i wiele innych ważnych cech. To, czy osiągniesz swoje cele w pracy i biznesie, zależy od połączenia odpowiednich CECH, KOMPETENCJI i EMOCJI, a to szkolenie pomoże Ci je w sobie zbudować.

Co warsztaty Adama dają jego klientom?

CVPI TO NIE JEST SZKOLENIE, TO ETAP CYKLU CVP

Rynek biznesowy będzie teraz bardzo skupiał się na zmianach. Firmy stwierdzają, że wszystko zmienia się w nich praktycznie co kwartał. Zmiana dzieje się wszędzie, nawet jeśli my tego nie zauważamy!

CHANGE VALUE PROCESS nie jest cyklem szkoleniowym czy coachingowym. To jest CYKL ZMIANY, KTÓRY DOPROWADZA CIĘ DO KONKRETNEGO EFEKTU. Jest to metodologia nie tylko dla obecnych i przyszłych liderów. Celem jest uczenie się reagowania na każdą zmianę.

Nie musisz się rozwijać, ale jeśli nie będziesz się adaptował do zmian (finansowych, zawodowych czy też w relacjach z ludźmi), to zostaniesz w tyle, bo wszyscy inni się zmienią.

 

Adam Dębowski

– ekspert w zakresie ludzkiej podświadomości, Master Coach, psycholog biznesu, specjalista od psychologii głębi. Szkolił się w USA, Wielkiej Brytanii i Australii. Współzałożyciel Instytutu Liderów Zmian, marki BiznesTata i 8l.com.pl. Wykłada w SGH w Warszawie, na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, SWPS, UKSW oraz Uniwersytecie Warszawskim.
Pracował z politykami i wyższą kadrą menadżerską (Google, LOT, Dell, P&G, RWE, PGNiG, Mars, GJ, Nokia, X-Trade Brokers, ING) nad rozwojem osobowości, charyzmy i wystąpieniami publicznymi.
Przedsiębiorca, który jest właścicielem albo wspólnikiem w trzech firmach.

FORMULARZ KUPNA BILETU

Miejsce szkolenia

 • Capital Business Links Ltd
  Craven House,
  40-44 Uxbridge Road,
  W5 2BS Ealing, Londyn
 

Partnerzy