Archiwa: Wydarzenie - Polish Success Centre

Szkolenie dla kobiet potrzebujących zmian!

Nabranie pewności siebie i przekonania o słuszności działania?
Tego potrzebujesz!

Dowiesz się co blokuje ciebie przed wymarzonym sukcesem!

Zrozumiesz, że twoje codziennie role- matka, żona, businesswoman można połączyć!

Zdasz sobie sprawę jak łatwo zamienić marzenia w osiągnięcia!

Nauczę ciebie jak zarządzać pieniędzmi

Poznasz wiele ciekawych kobiet sukcecu - kobiet niezależnych!

Moje wskazówki sprawią większą mobilizację i zwiększą twoją produktywność


A WSZYSTKO PO TO ABYŚ BYŁA SZCZĘSLIWA!

ZAREZERWUJ MIEJSCE DLA SIEBIE!
KUP BILET

Co przeszkadza nam w staniu się tym kim chcemy?

Dlaczego czując niepewność nie osiągamy sukcesów?

Z jakiego powodu nie możemy być naprawdę sobą?

KOBIETA NIEZALEŻNA - TO SZKOLENIE DEDYKOWANE SPECJALNIE DLA KOBIET,
KTÓRE CHCĄ W KOŃCU ZREALIZOWAĆ SWOJE MARZENIA!Nie raz pewnie Twoją głowę ogarnęły przemyślenia, że aby być piękną, bogatą, spełnioną kobietą trzeba mieć szczęście lub pochodzić z rodziny królewskiej.
Na moim szkoleniu dowiesz się jak iść w parze ze swoim wewnętrznym duchem zamiast z nim walczyć. Na szkoleniu odpowiem Ci na Twoje skryte, nieśmiałe pytania:

JAK CZERPAĆ PRZYJEMNOŚĆ Z ŻYCIA? JAK OSIĄGNĄĆ REZULTATY, NA KTÓRE NAPRAWDĘ ZASŁUGUJĘ?
Całe spotkanie ma za zadanie uświadomienie Tobie jak wiele możesz! W końcu jesteś kobietą. Rozumiesz? Jesteś kobietą niezależną!! Wszystko co powiem Ci na tym szkoleniu spowoduje wewnętrzne zmiany w Tobie, co przełoży się na zmianę wszystkiego.Zadowolenie, komfort, szczęście - To może być Twoje życie! Odkryję w Tobie to co najlepsze, to czego nigdy nie chciałaś nikomu pokazać a wszystko po to abyś mogła cieszyć się życiem jak nigdy dotąd. Przyjdź na moje szkolenie a pomogę Ci odkurzyć twoje skryte, zaszufladkowane prawdziwe JA. Dowiesz się jak osiągnąć sukces zamiast jedynie marzyć...

Do szkolenia pozostało

00

dni


00

godzin


00

minut


00

sekund


NIE CZEKAJ AŻ CENA WZROŚNIE

Kamila Rowińska

przez wielu uważana jako nr. 1 żeńskiego coachingu. Właścicielka Rowińska Business Coaching, mówca motywacyjny, trener, coach, przywódca.

Absolwentka Politechniki Śląskiej – kierunku Zarządzanie Przedsiębiorstwem oraz Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej i Laboratorium Psychoedukacji, gdzie ukończyła Coaching. Kamila jest autorką bestsellera "Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale", oraz współautorką poradnika "Etat, biznes tradycyjny czy marketing sieciowy".

W swojej książce "Kobieta niezależna" ujawnia sekrety kobiet sukcesu, które osiągnęły bogactwo oraz szczęście osobiste. Działalności trenerskiej Kamili przyświeca motto: "Nawet jeśli Ty nie wierzysz w siebie wystarczająco mocno pamiętaj, że ja w Ciebie wierzę. Wierzę w Ciebie i Twoje możliwości".

KAMILA ROWIŃSKA - KOBIETA NIEZALEŻNA

POZNAJ TAJNIKI KOBIET SUKCESU

DLACZEGO INNYM JEST ŁATWIEJ MIEĆ PIENIĄDZE?!

SPOSÓB ZARZĄDZANIA PIENIĘDZMI

JAK NAUCZYĆ DZIECI OSZCZĘDZAĆ?

ŻONA, MATKA I BUSINESSWOMAN W JEDNYM
Tę książkę dedykuję wszystkim kobietom, matkom, żonom, które mają marzenia, inspiracje i powody, dla których chcą zmienić swoje aktualne życie!
Książka ta jest świetnym uzupełnieniem szkolenia i pozwoli ci jeszcze bardziej efektywnie robić to o czym zawsze marzyłaś!

Książki "Kobieta Niezależna" oraz "Dziennik Coachingowy" będzie można kupić podczas szkolenia.

Wywiad z Kamilą Rowińską

"Nawet jeśli Ty nie wierzysz w siebie wystarczająco mocno pamiętaj, że ja w Ciebie wierzę.
Wierzę w Ciebie i Twoje możliwości".

- Kamila Rowińska

Anna Jakubowski – Prezes Coca-Cola


W życiu istnieje niewiele rzeczy bardziej motywujących niż możliwość przebywania z ludźmi, którzy kochają to co robią i są znakomici w tym co robią. To sprawia, że doskonalimy się w naszych codziennych zmaganiach. Tomasz Kammel jako trener medialny właśnie to robi, uwalnia to co najlepsze w swoich klientach. Dla mnie, osoby, która ma zaszczyt zarządzać jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie: Coca-Colą, umiejętność wyrażania zarówno czytelnych jak i właściwych komunikatów do różnego rodzaju publiczności: konsumentów, klientów, partnerów biznesowych jest niezwykle istotna.Tomek wykorzystuje w swoich szkoleniach ogromne doświadczenie zawodowe polegające na umiejętności zaangażowania odbiorców oraz indywidualne podejście do każdej osoby, co pozwala mu zrozumieć potrzeby oraz różnice kulturowe swoich klientów, żeby zapewnić dostarczanie efektywnych wystąpień publicznych i przekazów. Doceniając fakt, że osobiście bardzo skorzystałam ze spersonalizowanego podejścia podczas przygotowywania mnie do wystąpień publicznych, wywiadów i przemówień, chcieliśmy, żeby Tomek przeprowadził szkolenie dla całego zespołu Coca-Cola. Mały sygnał jak efektywnym było to szkolenie… uczestnicy nie chcieli opuszczaćsali szkoleniowej, tak byli zaangażowani. Był to piątek po południu, a my musieliśmy wejść do sali i zainterweniować, żeby Tomek mógł wreszcie wyjść do domu i zacząć weekend. Zespół Coca-Cola już nie może się doczekać do następnej sesji szkoleniowej, podczas której Tomek podzieli się kolejną porcją “porad i wskazówek” na wspólnej drodze do stawania się bardziej skutecznymi mówcami!

Iron Mountain


Szkolenie z Tomaszem Kammelem dotyczące sztuki prezentacji i komunikacji jest rewelacyjne i w 100% spełniło nasze oczekiwania. Niewątpliwie największym atutem szkolenia jest sam trener. Jego charyzma i zaangażowanie inspirują uczestników do działania i intensywnej pracy podczas zajęć. W swojej pracy wykorzystuje on wiele interesujących materiałów, które pozwalają na dogłębne zrozumienie tematu. Jednocześnie potrafi skutecznie zmotywować uczestników oraz tworzy bardzo miłą i przyjazną atmosferę. Dynamika i różnorodna aktywność powoduje, że nie odczuwa się znużenia w trakcie szkolenia.

Profile VOX


Nasi partnerzy wyszli ze szkolenia przede wszystkim pewniejsi siebie i z ogromną dawką wiedzy dotyczącą technik prezentacji i rozmów biznesowych. Tomasz Kammel to profesjonalista, doskonały prezenter i coach. Serdecznie polecamy. Szkolenie pełne wiedzy, pasji i motywacji.

polpharma


Praktyczny i niebanalny -wykład Tomasza Kammela dosłownie porywał słuchaczy z krzeseł. Uczestnicy konferencji przyjęli wykład entuzjastycznie, żywo w nim uczestnicząc.

Bank Zachodni WBK


Świetne warsztaty! Pełne zaangażowanie Pana Tomasza w ich prowadzenie, profesjonalizm, świetny kontakt z uczestnikami, czuło się, że jest dla nas. Naturalność, przekaz poparty przykładami z życia i doświadczenia. Zostaliśmy bardzo mile zaskoczeni, tematyka warsztatów przydatna każdemu menadżerowi, Wielkie Dzięki :-)

BRIEF


Szkolenie przeprowadzone profesjonalnie. Dzięki doświadczeniu, wiedzy i radom prowadzących uczestnicy spotkania poznali tajniki wystąpień publicznych i przed kamerą. Zajęcia praktyczne zwróciły uwagę na atuty uczestników oraz pomogły pozbyć się lęków związanych z publicznym zabieraniem głosu.Wszystko odbywało się w bardzo przyjaznej atmosferze.

pracuj.pl


Uczestnicy szkoleń byli pod wrażeniem umiejętności trenerskich Tomka, oraz jego przygotowania merytorycznego. Każde szkolenie jest poprzedzone badaniem potrzeb uczestników i dostosowane do ich oczekiwań, ćwiczenia i informacja zwrotna jaką otrzymują uczestnicy w trakcie szkolenia, przekłada się od razu na zmiany w ich stylu prowadzenia spotkań, prezentacji i wystąpień.
Tomek osiągnął NPS na poziomie 80% -to rewelacyjny wynik.

Marcin Książak


Polecam Mateusza Grzesiaka, wybitnego mentora, nauczyciela, doskonałego coacha, trenera, a przede wszystkim profesjonalistę w każdym calu. Absolutnie światowy poziom, praktyczna wiedza poparta własnym doświadczeniem, doskonałe autorskie technologie, świetny klimat podczas szkoleń i mnóstwo energii. Mateusz imponuje autentycznością i tym, że ciągle rozszerza swoją wiedzę oraz umiejętności, co jest inspiracją i motywacją do tego, by rosnąć razem z nim. Moje życie prywatne i mój biznes po jego szkoleniach osiągają niewyobrażalnie wysokie poziomy.

Anna Matuszak


Mateusz to niezwykle inteligentny i przenikliwy człowiek z fantastyczną energią i bardzo szerokim światopoglądem, który doskonale wie, jak tę wiedzę w skuteczny i efektywny sposób przekazać.

Marta Główka


W Warszawie pojawiam się tylko przy okazji szkoleń Mateusza, które są niesamowitym i niezapomnianym przeżyciem. Dzięki każdemu z nich zyskałam świetne narzędzia, mnóstwo emocji i znajomych. Mateusz jest niesamowitym nauczycielem, mentorem, coachem, którego każdy z nas powinien mieć.

Marcin Kruk


Na szkolenie do Mateusza jechałem przede wszystkim jako początkujący przedsiębiorca. Liczyłem, że zdobycie nowych umiejętności przełoży się na moje wyniki sprzedażowe. Wynik finansowy nie kłamał – szkolenie zwróciło się z nawiązką w krótkim czasie. Dostałem jednak dużo więcej. Lepiej poznałem siebie, swoje przekonania, wartości. Warsztat u Mateusza był ważnym krokiem na mojej ścieżce rozwoju.

Piotr Szymerski


Mateusz wkłada w szkolenie całe swoje serce, co powoduje, że słucha się go z ogromną przyjemnością, a czas upływa niezwykle szybko. Polecam go każdej osobie, która jest otwarta na nowe doświadczenia. Jestem przekonany, że otrzymasz dużo więcej, niż się spodziewasz.

Bartłomiej Kuczer


Świeże ludzkie spojrzenie na proces „sprzedaży”. Sporo ciekawych technik i sposobów na zmianę nastawienia swojego jak i klienta.

Michał Dróżdż


Absolutnie praktyczna, wyselekcjonowana i rewelacyjnie podana wiedza. Jeżeli ktokolwiek myśli poważnie o byciu profesjonalnym, i skutecznym sprzedawcą bez względu na branżę, powinien pojawić się na tym wyjątkowym szkoleniu. Po raz kolejny, wyjeżdżam ze szkolenia z wiedzą, z praktyką, motywacją i mega odwagą. Absolutnie świetny poziom. Polecam i zdecydowanie rekomenduję.

Oskar Kazibudzki


Przyjechałem na to szkolenie żeby poprawić swoje umiejętności sprzedażowe oraz poznać nowe techniki. Sam zarówno zajmuje się aktywną sprzedażą jak i szkolę grupy sprzedażowe. Polecam to szkolenie zarówno profesjonalnym sprzedawcom jak i osobom dopiero zaczynającym swoją przygodę ze światem sprzedaży.

Marcel Orłowski


Wyjątkowe szkolenie, które w klarowny i prosty sposób rozwiewa mity odnośnie sprzedaży B2B i B2C. Wiedza, którą zdobyłem zmieniła mój pogląd na proces sprzedaży i zmotywowała do działania w sferach, w których nie czułem się pewnie. Polecam.

Łukasz Zapała


Szkolenie bardzo konkretne. Dużo wiedzy, narzędzi i case’ów. Dużym plusem jest prowadzenie go przez dwóch trenerów, to dało mi szersze spojrzenie na temat sprzedaży. Przy czym obie perspektywy są równie ciekawe i efektywne

Piotr Szymerski


Myślę, że szkolenie Master Sales jest doskonałą inwestycją. Podczas trwania szkolenia przeprowadzane są różnego rodzaju ćwiczenia, podczas których otrzymasz niezwykle wartościowy feedback. Uczestnicy otwarcie komunikują swoje wzajemne oczekiwania podczas zaplanowanych scenek. Dlatego ta informacja zwrotna jest tak wartościowa. To wszystko poprzedza wyjątkowego rodzaju wiedza teoretyczna.

Bartosz Pundyk


Zajęcia z Mateuszem zaskoczyły mnie poziomem intensywności. Te 5 dni dało mi szersze spojrzenie na otaczającą mnie rzeczywistość - nie tylko w życiu biznesowym, ale również w prywatnym. Duży zastrzyk energii daje motywację do wprowadzania zmian i zaakceptowania siebie takim, jakim się jest, dzięki czemu bardzo szybko można zwiększyć poczucie własnej wartości. Dodatkowo, duża grupa uczestników pozwala na owocny networking i wymianę doświadczeń. Z przyjemnością skorzystam ponownie z proponowanych przez firmę Mateusza szkoleń.

Krzysztof Świętek

przedsiębiorca


Szkolenie z Kamilą to niesamowita podróż w głąb siebie w poszukiwaniu prawdziwych nas. To emocjonalny rollercoaster, po którym wyjdziesz z lekkim zawrotem głowy, ale przede wszystkim to czas, w którym przeżyjesz totalne katharsis i pozostawisz wszelkie negatywne emocje za sobą.

Renata Szwałek

przedsiębiorca


Kiedy pierwszy raz rozmawiałam z Kamilą powiedziałam, że jestem trudnym przypadkiem. W odpowiedzi usłyszałam: „Dla mnie nie ma trudnych przypadków!”. Od tego momentu wiedziałam, że jestem w najlepszych rękach. Nauczyłam się doceniać siebie, ufać sobie, żyć w zgodzie ze sobą bez poczucia winy. Dałam sobie prawo do szczęścia, radości, miłości, zadowolenia z pracy.

Barbara Dzięcioł

właściciel firmy, menadżer Colway


Polecam szkolenia Kamili wszystkim, którzy lubią konkrety. Kamila jest dla mnie wzorem osoby bardzo solidnej i wymagającej. Jestem pod wielkim wrażeniem Jej osobowości i podziwiam Ja w roli żony, matki i szkoleniowca.

Małgorzata Morkisz

przedsiębiorca


Kamila Rowińska – konkretna, zdecydowana, profesjonalna w każdym calu. To Kobieta, która z całą pewnością wie, dokąd zmierza. To jest trener, który nie głaszcze po głowie, który nie stara się, aby wszyscy go lubili i była wyłącznie fajna, zabawowa atmosfera na sali szkoleniowej. Na to jest czas „po”. A „po” to ciepła, niezwykle otwarta kobieta. Uważna, wrażliwa, rozumiejąca. To trener, który wie, co mówi. Który wyciśnie z grupy maksimum możliwości. Nie ma, że boli. Jest konkret i nastawienie na ostre „zasuwanie”. I ona to mówi wprost. Kamila to Prawdziwa Kobieta Sukcesu. Praktyk.

Maciej Zaleński

Przedsiębiorca działający na terenie Niemiec:


Myślę, ze gdyby Budda, Jezus i Mahomet żyli w XXI wieku, to z pewnością przyjechaliby na szkolenie do Grzesiaka. Polecam z całego serca.

Małgorzata Nowakowska

Właściciel biznesu, coach:


Te szkolenia pozwalają wrócić do życia i sięgać po marzenia!

Piotr Strzyżewski

Manager w BZ WBK:


Zaplanuj i zrealizuj swoją pozytywną zmianę. Przyspiesz, zadając sobie pytania jakich do tej pory sobie nie zadawałeś. Ucz się i bierz energię od Mateusza. Urośnij. Powiększ swoje środowisko i nie przestawaj zmieniać się na lepsze. Zdecydowanie zrób to razem ze swoją Partnerką!

Marta Główka

Współwłaścicielka kawiarni w Bristolu, UK:


Mateusz jest niesamowitym nauczycielem, mentorem, coachem, którego każdy z nas powinien mieć.

Marcin Książak

Coach, trener, przedsiębiorca:


Absolutnie światowy poziom, praktyczna wiedza poparta własnym doświadczeniem, doskonałe autorskie technologie, świetny klimat podczas szkoleń i mnóstwo energii.

Magdalena Bartosik

współwłaścicielka spółki jawnej, menager w firmie Colway


Fantastyczne szkolenie, pomaga uwierzyć w siebie i swoje możliwości. Daje siłę by realizować coraz większe cele, spełniać marzenia.

Dorota Lukoschek


Wiem, że muszę dojść do mojego celu sama, jednak energia którą zabrałam ze szkolenia dodała mi tyle siły, odwagi i wiary w siebie, że potrafię się cieszyć każdym kolejnym krokiem do góry, nawet jeśli nie zawsze jest on łatwy.

Ewa Pewniak

Niezależny Dystrybutor Herbalife


Dzięki szkoleniom Kamili moje życie zmieniło się i zmienia coraz bardziej. Z każdym dniem i pod każdym względem staję się coraz lepsza. Na pytanie znajomych "jak zmieniłam mężą" odpowiadam jednym zdaniem "zmieniłam siebie".

8- GODZINNA SESJA PROWADZONA PRZEZE MNIE POZWOLI ZROZUMIEĆ FILOZOFIĘ ŻYCIA WSZYSTKICH TYCH, KTÓRZY DOSZLI NA SWÓJ WŁASNY EVEREST.

DOWIESZ SIĘ, CO BLOKUJE CIĘ PRZED BOGACTWEM
NAUCZYSZ SIĘ ZWIĘKSZAĆ PEWNOŚĆ SIEBIE!
POZNASZ SEKRET W JAKI SPOSÓB ZARZĄDZAJĄ SWOIMI BUDŻETAMI DOMOWYMI MILIONERZY
DOWIESZ SIĘ JAK ZARZĄDZAĆ SOBĄ W CZASIE, ABY MIEĆ CZAS NA PRACĘ I RODZINĘ
Poznasz wiele ciekawych kobiet sukcecu - kobiet niezależnych!
Moje wskazówki sprawią większą mobilizację i zwiększą twoją produktywność

ZAUFALI NAM


SYSTEM SPRZEDAŻY BILETÓW

Bilet normalny

  • Bilet normalny
  • Materiały szkoleniowe

Bilet VIP

  • Bilet VIP na wydarzenie
  • Miejsce w pierwszych rzędach od sceny
  • Priorytetowa rejestracja
  • Lunch z Kamila Rowińską i VIP
  • Materiały szkoleniowe
ADRES Hilton London Metropole Hotel
225 Edgware Road
W2 1JU London
United Kingdom
DATA I CZAS 9 Maj 2015
10:00 - 18:00
REJESTRACJA Każda osoba musi zarejestrować się przed szkoleniem.
Rozpoczęcie rejestracji godzina 8:00.
Prosimy o wczesne przybycie aby usprawnić proces rejestracji.
BILETY Otrzymasz swój e-bilet emailem podanym podczas rejestracji.
Prosimy o wydrukowanie biletu i okazanie go przy rejestracji.

Jeśli nie otrzymałeś swojego biletu napisz do nas bilet@polishsuccesscentre.com
March 19, 2015

Kobieta Niezależna w UK

„Jako kobieta masz możliwości, których nie mają mężczyźni. Wykorzystaj je tak, jak oni wykorzystują swoje i skoncentruj się na tym, co możesz zrobić zamiast myśleć o tym, czego ci brakuje.” Kobieta Niezależna w UK to 8 intensywnych godzin z Kamilą Rowińską.
March 19, 2015

Polak Potrafi

Jak odnieść sukces za granicą i być dumnym Polakiem? Mateusz Grzesiak – najpopularniejszy coach w Polsce według Newsweeka, Cosmopolitan i TVN odpowie na to pytanie już 30 maja w Londynie. Zapraszamy na Polak Potrafi! Wraz z setkami rodaków, uczestników szkolenia, poczujesz narodową dumę i – dzięki uznaniu dla swoich polskich korzeni – rozwiniesz swoje skrzydła w UK lub gdziekolwiek indziej na świecie.
March 19, 2015

Binzes Tata

March 19, 2015

Kunszt uwodzenia w biznesie

Mistrzowska komunikacja – kunszt uwodzenia w biznesie (1,5h) Sztuka uwodzenia przywołuje natychmiast skojarzenie flirtu w relacjach partnerskich. Jeśli jednak wnikliwiej potraktujemy temat stanie się jasne, że każda forma komunikacji może być okazją do wywierania wrażenia i zjednania sobie rozmówcy-partnera. Uwodzimy w relacjach partnerskich, w sprzedaży, kierując zespołem, zarządzając firmą. Uwodzimy gestem, słowem, mimiką, tembrem głosu, strojem, sylwetką, przekonaniami, światopoglądem, pozycją w firmie, lepszym samochodem. Warto więc potraktować komunikację nie tylko w kategoriach skutecznego przepływu informacji , ale również jako narzędzie menedżera, które daje naprawdę wymierne korzyści biznesowe jeśli komunikując się potrafimy wydobywać osobiste atuty i świadomie niemi sterować. w programie: […]
April 27, 2015

Uwolnij moc umysłu – uzdrawianie relacji

Na warsztatach: ⁃ uzdrowisz relację z samym sobą i otaczającym świtem, ⁃ dowiesz się, jak przyciągnąć odpowiedniego partnera, ⁃ nauczysz się przyciągać do swojego życia dobra materialne, ⁃ nauczysz się wychodzić z relacji, które Ci nie służą,
May 21, 2015

Obudź swoją Duszę – jak usłyszeć głos intuicji

Wielu z nas uwierzyło, że sukces i dusza nie idą w parze, że konieczny jest wybór jednej opcji, jednak nic nie mogło by być dalsze od prawdy. Dobrobyt to nasza prawdziwa natura. Wiele razy szukaliśmy go drogą zatracenia siebie w imię cudzych ideałów i wciąż coś nas w tym wspierało, dlaczego miało by być inaczej gdybyśmy nagle wybrali się w tą podróż drogą własnej prawdy?
May 26, 2015

Uwolnij Moc Umysłu

Zapraszam na warsztaty Moc Niedźwiedzia.  Artur Sołtys Niedźwiedź w niektórych tradycjach jest symbolem uzdrawiania, powiązany jest z żywiołem wody, która z kolei związana jest z systemem emocjonalnym. Możemy zaczerpnąć z tego archetypu odwagę, siłę, nieustraszoność, pewność w działaniu, umiejętność cieszenia się chwilą obecną oraz zdrowy system emocjonalny. Niedźwiedź jest nie tylko symbolem połączenia z własną mocą i odwagą, ale także z intuicją i głęboką mądrością. W każdym z nas drzemie niesamowita moc, dlatego na warsztatach: – Otworzysz się na swoją wewnętrzną moc, – odnajdziesz odwagę, – nauczysz się niektórych technik medytacji i wizualizacji, – nauczysz się technik zarządzania umysłem i […]
May 28, 2015

Kobieta Asertywna w UK

Czy masz wrażenie, że wykonujesz więcej pracy niż inne osoby w Twoim otoczeniu? Może jest tak, że wszyscy proszą Cię o wykonanie tzw. „brudnej roboty” i wiedzą, że im nie odmówisz? Prawdopodobnie przyzwyczaiłeś/przyzwyczaiłaś ich do tego i nie wiesz, jak to teraz zmienić. Wyobraź sobie, jak dobrze czułbyś/czułabyś się w swojej skórze, gdybyś potrafił/potrafiła stawiać granice.
May 29, 2015

Obywatel Świata

Wielkie zwieńczenie 2015 roku! Dowiesz się jak osiągnąć prawdziwy sukces za granicą dzięki uczeniu się od innych nacji.
June 24, 2015

Droga Wojownika

Wybierając Drogę Wojownika dajesz wyraźny sygnał sobie i światu, że jesteś gotowy, aby uczciwie i głęboko spojrzeć w siebie. To droga dla odważnych dusz, które chcą odnaleźć i zrozumieć swój autentyczny potencjał. Spojrzeć zarówno w swoje najsilniejsze, najpiękniejsze strony, jak również w swoje słabości, ale tylko po to, aby je przetransformować. To przekaz, który jest dużo potężniejszy i starszy niż jakikolwiek nauczyciel. To przekaz serca.
October 31, 2015

Change Value Process Internal

Zapraszamy na Change Value Process Internal  Adam Dębowski Chcesz osiągnąć prawdziwy sukces w życiu zawodowym? Dążysz do bycia prawdziwym liderem zdobywającym swoje cele pomimo trudności i przeszkód, z którymi się spotykasz? Wyobraź sobie, że – autentycznie czujesz swoją wartość, – doskonale znasz swoje mocne strony, – masz w sobie prawdziwą odwagę i spokój, – potrafisz wytrzymać presję, – umiesz szybko podejmować decyzje, – pozbyłeś się swoich wewnętrznych blokad i obaw, – pomimo napotykanych przeszkód potrafisz osiągnąć swój cel. Jak osiągnąć ten wymarzony stan? Służy temu Change Value Process Internal (CVPI). Co to takiego? Change Value Process Internal (CVPI) to proces […]
November 12, 2015

Nie musisz być idealny, aby osiągać niemożliwe

Zapraszam Cię na seminarium, Nie musisz być idealny, aby osiągać niemożliwe  Łukasz Krasoń Łukasz jest znanym mówcą motywacyjnym – jego wystąpienia cechuje autentyczność i bardzo emocjonalny charakter. Swoim własnym niezwykłym życiem sprawił, że to co mówi ze sceny, nabiera prawdziwej mocy. Wystąpienie Nie musisz być idealny, aby osiągać niemożliwe to prosty i dosadny dowód na to, że większość ograniczeń jest tworzona przez nas samych, co bezpośrednio przekłada się na jakość naszego życia.   Trzy największe  korzyści  płynące z  power wystąpienia Łukasza: 1. Prawdziwy dowód na to, że niemożliwe jest osiągalne, a jakość życia każdego z nas zależy w dużo większym stopniu od nastawiania niż od sytuacji […]
November 27, 2015

Kobieta Pewna Siebie

Zapraszamy na szkolenie Kobieta pewna siebie  Kamila Rowińska Być może czujesz, że życie Cię nie oszczędza, a wszystko, co najlepsze Cię omija. Być może czujesz, że wszyscy inni zasługują na swojego wymarzonego partnera, wymarzoną pracę i wymarzony dom – wszyscy, tylko nie Ty. Być może tkwisz w pracy, której nie znosisz, ale nie masz w sobie wystarczająco odwagi, żeby wreszcie ją zmienić, ponieważ boisz się, że innej nie znajdziesz. Podstawą tego wszystkiego jest to co myślisz o samej sobie. To, co myślisz i czujesz wobec samego siebie bezpośrednio przekłada się m.in. na to czy: – odczuwasz satysfakcję ze swojej pracy; […]
December 6, 2015

Master Sales

Master Sales Sprzedaż, najważniejsza umiejętność przyszłości – Mateusz Grzesiak Sprzedaż jest jedną z najbardziej poszukiwanych umiejętności na świecie i od dawna już wiadomo, że dzisiaj już każdy potrzebuje rozwijać kompetencje w tym kierunku. Niezależnie od tego czy jesteś profesjonalnym sprzedawcą, pracujesz w innym zawodzie, czy jesteś właścicielem biznesu, z procesem sprzedażowym będziesz mieć do czynienia w każdym możliwym kontekście: klasyczne transakcje, „sprzedawanie” swojego pomysłu pracodawcy, prezentowanie swoim pracownikom wizji rozwoju firmy, aby chętnie ją realizowali. Nawet w środowisku czysto prywatnych relacji przyda Ci się umiejętność „sprzedania” nowych pomysłów, w które oni mają chętnie zainwestować swój czas. Jeśli nie znasz materii […]
April 5, 2016

Zespół Marzeń

April 12, 2016

Thames Business Networking

Polish Success Center i Polish Business Link zapraszają na niezwykłe wydarzenie – Thames Business Networking.  24 czerwca po raz pierwszy w Londynie kilkudziesięciu miejscowych przedsiębiorców spotka się na biznesowym rejsie statkiem po Tamizie. Kogo poznasz podczas Thames Business Networking? Spotkanie przeznaczone jest przede wszystkim dla przedsiębiorców związanych z branżą budowlaną, IT oraz handlem import/eksport. Mile widziani są jednak także przedstawiciele innych branż – biznesmeni chcący nawiązać cenne kontakty ze środowiskiem innych londyńskich przedsiębiorców. Rejs barką rozpocznie się 24 czerwca o godz. 19.00 i potrwa cztery godziny. Po powitalnym szampanie swoje przemówienia wygłosi trzech Gości Specjalnych wydarzenia, a następnie dziesięciu przedsiębiorców […]
May 4, 2016

Polak potrafi: Podejmowanie decyzji

Podejmowanie decyzji dla jednych jest prostym zadaniem, dla innych udręką. Jeśli chcemy żyć na miarę swoich marzeń, jeśli chcemy dawać przykład swoim dzieciom jak żyć i chcemy pewnie dążyć do wymierzonych celów – musimy uświadomić sobie, że pewność siebie i swoich decyzji jest tu elementarnym czynnikiem. 26 maja w Londynie, podczas kolejnego spotkania z Agnieszką Khan, będziemy mówić o: – sposobach podejmowania skutecznych decyzji w biznesie czy osobistych, – pewności siebie, – motywacji, – odrzuceniu lub zmianie tego, co nam nie służy. Agnieszka Khan: “W swoim życiu jestem ekspertem w podejmowaniu decyzji. Tylko dzięki mojej wewnętrznej sile, stać mnie na […]
May 9, 2016

Proaktywność – 4 proste kroki do nowej rzeczywistości (Wiedeń)

Każdy z nas w życiu, niezależnie od tego czy jest wykształcony czy też nie, bogaty lub mniej, czy jest w związku lub nie – chce i pragnie swojego szczęścia, radości oraz spełnienia w każdym jego aspekcie. Wiemy, co jest dla nas złe, a jednak to robimy. Wiemy, co jest dobre (potrzebne), lecz tego nie robimy… Dlaczego ? Dzieje się tak, ponieważ siedzi w nas coś, co blokuje przed tym co dobre, oraz kieruje nas w stronę tego, co niewłaściwe. Jest to EGO, z którym się rodzimy i później idziemy przez życie, często nie zdając sobie z tego sprawy jak mocny wpływ ONO […]
May 12, 2016

Own your home

Marzysz o własnym domu w Wielkiej Brytanii? Masz dosyć płacenia za czynsz i wynajem? Chcesz stabilizacji i życia “na swoim”? Przyjdź 8 lipca na seminarium Agnieszki Khan i dowiedz się wszystkiego na temat kupna nieruchomości w UK! Jeżeli chciałbym kupić swój pierwszy dom lub mieszkanie w Wielkiej Brytanii, jednak: nie wiesz od czego zacząć, przeraża Cię fakt, że kupno nieruchomości jest trudne, ryzykowne lub bardzo kosztowne, nie wiesz jak zgromadzić pieniądze na depozyt, znajomi i rodzina odradzają Ci zakup, boisz się, że wartość domów spadnie z powodu nowej recesji… …zapraszamy Cię na seminarium Agnieszki Khan – biznesmenki działającej w branży real […]
May 13, 2016

PSC Dance

Już w niedzielę, 17 lipca, spotykamy się na kolejnej edycji wyjątkowo roztańczonego wydarzenia – PSC Dance! Impreza taneczna w rytmie salsy, która porwie nawet największych przeciwników tańca 🙂 Jeśli masz Partnera/Partnerkę: – wspólnie dacie się ponieść gorącym rytmom – macie zagwarantowaną doskonałą zabawę – przekonacie się, że taniec w dużej grupie, daje jeszcze więcej radości Jeśli nie masz Partnera/Partnerki: – poznasz nowe osoby, które bardzo chętnie z Tobą zatańczą – przekonasz się, że PSC Dance to idealne miejsce do nawiązania nowych kontaktów- masz gwarancję doskonale spędzonego czasu Ludzie, taniec, muzyka – czego chcieć więcej? Już dzisiaj wpisz sobie 17 lipca […]