Kunszt uwodzenia w biznesie - Polish Success Centre

Mistrzowska komunikacja – kunszt uwodzenia w biznesie (1,5h)

Sztuka uwodzenia przywołuje natychmiast skojarzenie flirtu w relacjach partnerskich. Jeśli jednak wnikliwiej potraktujemy temat stanie się jasne, że każda forma komunikacji może być okazją do wywierania wrażenia i zjednania sobie rozmówcy-partnera. Uwodzimy w relacjach partnerskich, w sprzedaży, kierując zespołem, zarządzając firmą. Uwodzimy gestem, słowem, mimiką, tembrem głosu, strojem, sylwetką, przekonaniami, światopoglądem, pozycją w firmie, lepszym samochodem. Warto więc potraktować komunikację nie tylko w kategoriach skutecznego przepływu informacji , ale również jako narzędzie menedżera, które daje naprawdę wymierne korzyści biznesowe jeśli komunikując się potrafimy wydobywać osobiste atuty i świadomie niemi sterować.

w programie:

Autoprezentacja – celowa i skuteczna

– Jak budować „dobre” pierwsze wrażenie?

– Znaczenie komunikacji niewerbalnej (mowa stroju) dla zwiększenia siły oddziaływania prezentowania siebie

– Mowa ciała – człowiek sukcesu a człowiek porażki

Komunikacja jako sztuka uwodzenia

– Profesjonalne prowadzenie dialogu (wstęp, rozwiniecie, zakończenie)

– Słowem, gestem, strojem – przekaz werbalny i niewerbalny w komunikacji

-Sterowanie rozmową w kontaktach biznesowych: na czym polega umiejętne słuchanie, jak mówić by być wysłuchanym, jak umiejętnie zadawać pytania (pytania otwarte, zamknięte, sugerujące i naprowadzające), jak wpływać na przekonania i posługiwać się językiem korzyści by uzyskać zamierzony efekt?

Emocje w komunikacji

– Emocje “pozytywne” i “negatywne” i ich wpływ na tworzenie się relacji między ludźmi

– Znaczenie różnic w wyrażaniu emocji w zależności od płci.

Prowadzenie:

foty-do-intrnrtu-portret-018-edited6-480x481dr DARIUSZ TARCZYŃSKI

Psycholog biznesu, założyciel i dyrektor Instytutu Nieinwazyjnej Analizy Osobowości. Twórca oryginalnych metod analizy osobowości na podstawie interpretacji wyglądu i wypowiedzi. Autor książek: „Jak odczytać człowieka z wyglądu”, „Zrozumieć człowieka z wyglądu”, „Psychografologia”, „Słowa klucze” oraz wielu artykułów poświęconych komunikacji interpersonalnej i technikom nieinwazyjnej analizy osobowości oraz psychologii biznesu.

Ekspert w dziedzinie mowy ciała, komunikacji i autoprezentacji, wielokrotnie zapraszany do programów TVP 1, TVP 2, TV Polsat Biznes. Pomysłodawca, realizator i prowadzący cykl programów . „BUSINESS MENU – BIZNESMENI” emitowanych w TV Polsat Biznes.

Trener/coach o bogatym, wieloletnim doświadczeniu w prowadzeniu szkoleń i warsztatów rozwijających i wzmacniających kompetencje menedżerskie kadry kierowniczej i zarządzającej . Zrealizował ponad 10 000 godzin szkoleń m.in. w zakresie komunikacji i technik sprzedażowych, motywowania, kierowania i zarządzania zespołem, kreowania wizerunku i wystąpień publicznych, technik negocjacyjnych i wywierania wpływu, zarządzania sytuacją kryzysową.

Negocjator, doradca w kreowaniu wizerunku polityków, przedsiębiorców.

 

Adres:
Hilton London Metropole Hotel
225 Edgware Road
W2 1JU London
United Kingdom

Data i czas:
27 Marca 2015,
19:30 – 22:30 (GMT)

Cena:
£15 – rejestracja online
£20 – w dniu wydarzenia, płatność gotówką

Istnieje możliwość kupna biletów grupowych w promocyjnej cenie dla grup powyżej 10 osób.
Osoby zainteresowane współpracą oraz biletami promocyjnymi prosimy o kontakt na business@polishsuccesscentre.com